2733
2739
عنوان

متاسفم واسه خیلیا اه اه اه

| مشاهده متن کامل بحث + 237 بازدید | 28 پست

حق داری جدی میگم

کسی که عصبانیه رو نمیتونن آروم کنن

بدتر یه کاری میکنن بیشتر حرص بخوره

اصلا نمیفهمم چرا...

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   
ب همین پی بردم واقعا ک ایران و ایرانی فقط فاز نصیحت و ادا خوبارا دار همین ک میاد ب من میگ احترام فلا ...

خدا شاهده بارها از ناراحتی داشتم میترکیدم و صد درصد حق باهام بوده چون خدا جواب طرفمو داده ولی اینجا حرفی نزدم چون یه سری بچه یه سری روغنفکر و آدم علاف زیاد هست 

هیچ ناراحتی رو اینجا باز گو نکن حالتو بیشتر خراب میکنن

تو نخ ما نباش گره میخوری
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اينجور ك مشخصه مقصر اول شما بوودي چون خودتم قبول داري بدد نوشتي🤦🏼‍♀️

بد نوشتن با عصبی نوشتن فرق دار من نگفتم بد نوشتم .بعدم حالا بگم ادمم تو خودت کاری نکردی بعد پشیمون بشی یکی از همون ادما تویی  ک گفتم

2742
بد نوشتن با عصبی نوشتن فرق دار من نگفتم بد نوشتم .بعدم حالا بگم ادمم تو خودت کاری نکردی بعد پشیمون ب ...

من اصلا توو تاپيكت نبودم تازه انلاين شدم اشتباه نزن😅🤦🏼‍♀️

اينجا مجازيه كسي تشخيص نميده كسي عصبيه كي نيست هرچي بنويسي با همون قضاوت ميشي

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2740
من اصلا توو تاپيكت نبودم تازه انلاين شدم اشتباه نزن😅🤦🏼‍♀️ اينجا مجازيه كسي تشخيص نميده كسي عص ...

خب واقعا اون ادم ک‌نتونه بفهمه احمق چون من دارم ناراحتیم تایپ میکنم پس صد در صد با اهنگ بندری نمینویسم و همه میدونن طرف ناراحت تازه درد بهش اضاف میکنند

خب واقعا اون ادم ک‌نتونه بفهمه احمق چون من دارم ناراحتیم تایپ میکنم پس صد در صد با اهنگ بندری نمینوی ...

ديگه اينو شما تشخيص نميدي كه

من كاري ندارم چي گفتي و چي شنيدي 

در كل گفتم اگه باهات بد برخورد شده خودتم يكاري كردي

بحث خاصي باهم نداريم ك

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
حق داری جدی میگم کسی که عصبانیه رو نمیتونن آروم کنن بدتر یه کاری میکنن بیشتر حرص بخوره اصلا نمیفه ...

اینا را باید ساواک استخدام میکرد با زبوناشون ازار بدن تازه فاز مومنی و با فهما رم دارن 

اینا را باید ساواک استخدام میکرد با زبوناشون ازار بدن تازه فاز مومنی و با فهما رم دارن 

عزیزم

چقدر حالتو بد کردن...

گوشیتو بذار کنار یکم آروم شی

دیگه اینجا درد دل نکن عزیزم

خیلیاشون کم سنن درکت نمیکنن

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑