2733
2739
عنوان

نی_نی_یار_5

| مشاهده متن کامل بحث + 4361 بازدید | 26 پست
مرسی ولی میگن با ریپورت اتفاقی نمیافته :( بچه ها دیشب میگفتن 

۱بار ی پیجی که فالو داشتم درباره کنکور بود یکی شبیهش پیج زده بود مطالبش رو کپی میکرد این گزارشو دادیم براش اینستا پیجشو بست

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 

@نی_نی_یار_5    

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@نی_نی_یار_شب    

@نی_نی_یار_5    

بیایین کارتون دارن

و اما نیمه شبی من خواهم رفت ..  از دنیایی ک مال من نیست.از زمینی ک مرا بیهوده ب ان بسته اند.خالقِ گزارش کار شبانه در نی نی سایت.برای شادی روحم صلوات بفرست لطفاً.
۱بار ی پیجی که فالو داشتم درباره کنکور بود یکی شبیهش پیج زده بود مطالبش رو کپی میکرد این گزارشو دادی ...

مرسی 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2731
مرسی 

خواهش میکنم

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 
@نی_نی_یار_5    

سلام عزیزم فعلا که تعطیلاته و کسی نیست

به خود اینستا هم پیام بدین بگین داره از شما کپی میکنه فوری پیج رو میبندن

من حالا میفرستم برای مدیریت تاپیکتون رو

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
سلام عزیزم فعلا که تعطیلاته و کسی نیست به خود اینستا هم پیام بدین بگین داره از شما کپی میکنه فوری پ ...

سلام ممنوووووون .همیشه همراه بودین ❤⚘

@نی_نی_یار_5       چندی پیش هم درخواست حذف تاپیک هام را دادم ولی پاک نشد .گفتی ...

من ریپورت کردم عزیزم 

چقدرم ک کامنت گذاشتن براش🤦🏻‍♀️

امیدوارم نتیجه بده

در پیش باطلان جهان حرف حق مگو / منصور شد هلاک ز حق گفتن این چنین🕊🖤
2738
من ریپورت کردم عزیزم  چقدرم ک کامنت گذاشتن براش🤦🏻‍♀️ امیدوارم نتیجه بده

مرسی .تو کامنت ها دیدم به جای من جواب میده !!

گرانبهاااااا جااااان سلاااام

وااای عزیزم الان تاپیک بازخورد تاپیک ها و راهنماییاتون تو زندگیتون رو خوندم ،واقعا مو به تنم سیخ شد 

واقعا هستی، جریان انرژی  کارشو چههه دقیق و بی ردخور انجام میده 

چه خوشحااالم که انقققققدر تو مسیر رشدی ، اونم یه رشد بزررررگ ( شک ندارم چیزی که گفتی حتما اتفاق میفته انقدر بزرگتر میشی که  رسانه ای میشششی🥰😇)

گرانبهای عزیز همونطور که گفتی شما یه مشاوری حالا ذاتا یا اکتسابی و با سختکوشی ( که به نظرم برای شما هر دوشِ)

اززززت خواهش میکنم این مسیرو رها نکن ، مارو رها نکن 

میدونم واقعااا دشواره برای شمایی که فعال و پرمشغله ای و تایمت باید برای رشد و اهدافت باشه امااا خواهش میکنم اینجا و مارو هم فراموش نککککن 

من واقعا امروز بعد از مدتی اومدم تاپیک هاتونو دیدم دچار یه پارادوکس حسی شدم هم واسه شما خوشحااااال 😍

هم واسه خودم ناراااحت واقعا حالم یه جورایی گرفته شد 🤕

اخه من درگیر ازمون و امتحانم بودم و هیچ وقت نشد درست از شما مشورت بگیرمو سوالامو بپرسم همیشششه تو برنامم بود که بعد ازمونم از مهمترین کارام اینه سوالامو از گرانبهاجان  بپرسم، همیشه یه جور احساس امنیتی داشتم که با خودم میگفتم گرانبها جان هست و یهههه روزی میپرسم و هر انچه که بایدو یاد میگیرررم 😭😭فرصت ها رو از دست دادم متاسفم واسه خودم 😓😪

@نی_نی_یار_5    

سلام وقت بخیر.

ممنون میشم خصوصی تون را چک فرمایید