2737
2734
عنوان

نی_نی_یار_5

4361 بازدید | 26 پست

سلام نی نی یار عزیز وقت بخیر 

من تاپیک هام را اینجا پاک نکردم و الان در یک پیجی داره زندگینامه من را میذاره به نام خودش و دکتر قلابی هم خودش را جا زده ...

شما میتونین از طریق پلیس فتا پیگیری کنین ؟ 

شما زودتر میتونین این کار را برای من انجام بدین .

من خودم نامه زدم ولی تا بیان پیگیری کنن، ایشون کلی از مطالب من را برده روی پیجش.

@نی_نی_یار_5    

ممنون میشم با بنده همکاری کنین .

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

پیجش چیه

اینجاارث پدر کسی نیست سایت عمومیه اون کاربرعقده ای که تندتندنی نی یاربرام تگ میکنی هروقت عقدهات خالی شدبگولطفا منوتگ نکنید واسه درس یه کاربرعقده ای هست دنبال حاشیه واسه منه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آیدی اینستا رو بذار ریپورت کنیم 

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 
2731

پیجش رو بده بریم لوش بدیم 

جدیدا خیلی از پیج ها میان از اینجا کپی میگیرن

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚

@نی_نی_یار_5      

چندی پیش هم درخواست حذف تاپیک هام را دادم ولی پاک نشد .گفتین پر بازدیده

آدرس پیج کلاهبردار اینه :

ravanshenase.rabete

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2738
آیدی اینستا رو بذار ریپورت کنیم 

گذاشتم بالاتر.ممنونم

@نی_نی_یار_5     چندی پیش هم درخواست حذف تاپیک هام را دادم ولی پاک نشد .گفتین پر بازدیده ...

تاپیک هاتون حیفه

حذف نکنید

من هر کدوم رو چندبار خوندم 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
تاپیک هاتون حیفه حذف نکنید من هر کدوم رو چندبار خوندم 

نمیخوام پاکش کنم .ولی خدایی یکی بیاد از داستان زندگی من شیادی کنه واقعا عذاب آوره .دقیقا میگه این زندگی خودشه !

گذاشتم بالاتر.ممنونم

ریپورت کردم

تعلیق نکن نی نی یار 😭 قرصامو قرصامو بهم بدین وقت رفته این 2سالو بهم بدین بهم بگین ی خوابه زندگیم هرچی که خوبه از اونا بهم بدین الان ی آدم مستم و بی روح چون سوزوندم من پشت دستمو دیروز که یادم نمونه تو چندروزه نیستی اما با امروز میشه 730روز💔ی در میخوام اونورش اتاقت باشه این عادیه آدم بخواد معتادت باشه؟ / تا حالا اینقدر ازت پر نشدمو پیدام کن تا من گم نشدمو 
ریپورت کردم

مرسی ولی میگن با ریپورت اتفاقی نمیافته :(

بچه ها دیشب میگفتن 

]

گزارش زدم خودش رو به جای کس دیگری وانمود می‌کند .شماهم همینو بزنید اینستا پیجشو ببنده

2706