2733
2734
عنوان

هرکی میخواد تا عید ۷کیلو کم کنه و خیلیم جدیه بیاد💪💪💪💪💪💪

| مشاهده متن کامل بحث + 26306 بازدید | 4440 پست
عالیه عزیزم فقط پاپ کورن هارو خودت درست میکنی؟؟ واسه بیرون خیلی چربه

آره عزیزم خودم‌ درست میکنم بدون روغن

در حال کم کردن وزن💪💪💪وزن اولیه 94 وزن این هفته ۹۱.۸۰۰😊 ۸۹.۹۰۰ 😊 ۸۸.۶۰۰😊 ۸۸ 😊   هدف ۷۳  هدف اول ۹۰ 🟢هدف دوم ۸۵🔒هدف سوم ۸۰🔒هدف چهارم ۷۵🔒 و درنهایت ۷۳😍🔒خدایا شکرت😍😍😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درچه حالی؟ گشنته؟

نه عزیزم گفتم به یخچولی هم نزدیک پریود من اینجورم یا انقد میخورم تا بترکم یا هیچ نمیخورم.اون روزم که باید بخورم ولی جلو خودمو میگیرم عصبی میشم وحشتناک همش کار این هورمون عبضیاس😁😁

تاپیک بامداد خمار گروه زرد. وزن اولیه۷۸ کیلو😑۲۵.۱۱.۱۰۴۱، ۰۲.۱۲.۱۴۰۱ (۷۷ کیلو)😬؛ ۰۹.۱۲.۱۴۰۱ (۷۶.۵ کیلو)😌؛وزن هدف اولیه ۷۰😗، وزن هدف ثانویه ۶۵😁
2731
اره پریود خیلی بده اه😤

فکر کنم بدنم خودشو تنظیم کرده که یه روز عین شتر بخوره و ذخیره کنه یه روزم نخوره و از ذخیره ها استفاده کنه😂😂😁😁

تاپیک بامداد خمار گروه زرد. وزن اولیه۷۸ کیلو😑۲۵.۱۱.۱۰۴۱، ۰۲.۱۲.۱۴۰۱ (۷۷ کیلو)😬؛ ۰۹.۱۲.۱۴۰۱ (۷۶.۵ کیلو)😌؛وزن هدف اولیه ۷۰😗، وزن هدف ثانویه ۶۵😁
وای چ جذاب😏😏

اره عشقم جذاب کی بودم من🤓

بیشتر شبیه قضیه شتر هست تا جذاب😏😂

2738
اره اماواقعاسست شدم😭😭😭😭

شبنم مو طلایی امید تیم مایی😊😊😊

بابا دختر تو الگوی مایی بفکر خودت نیستی بفکر ما باش الگومونو خراب نکن دیگه اه

بقول یکی از تصویر انگیزه ای های خودت👇

تو میتونی💪💪💪

تموم شد رفت

تثبیتی مانکن های ۱۴۰۰💪💪💪
2706