2737
2739
عنوان

ترو خدا به دادم برسید دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 739 بازدید | 69 پست

اینقدر تو بالکن گریه کردم حتی فکر جدایی هم کردم اما بایه بچه چی کار کنم. ازاین ور شوهرم طرفدار خواهرش باورتون نمیشه حتی به خواهرش خفه شو نگفت کل خونه ازش می‌ترسند 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میشه بیشتر راهنماییم کنی عزیزم 

ببین گلم توالان میدونم عصبی هستی ولی هرچقد بیشتر باشوهرت بدشی اون فک میکنه چه خبره دخترای دیک براش صف کشیدن ناخودآگاه جذب میشه از لجم ک شده میره طرف خواهرشوهرت 

برو بهش بگو من وقتی زن تو شدم ب تو انقدر اعتماد کردم انقدر تمام دنیام شدی ک گفتم هرچی بوده گذشتش بوده و این ادم منو انتخاب کرده انقد همو دوس داشتیم انقد دیدم تو عاقل و بالغی خدا مارو لایق دونسته ک الان تیکه ی وجودمون ب دنیا اومده نزار با این کارای بچگونه اینستاو اینجور چیزا زندگی ک ب سختی ساختیم خراب شه فردا من ازت دلخور شم یا تو ازم دلخور شی هم دوتامون ضربه میخوریم وهم اینده این بچه خراب میشه بگو میدونم شاید از نظر خواهرت الان مجرده چیزخاصی نیس ولی ازنظر من خط قرمز منه دنیای مجازی و ادماش ارزش ندارن پایه های زندگیمون قوی هس باید بیشتر از اینم قوی تر کنیم و نزاریم کسی دخالت کنه توهم اگ این زندگی رو میخوای ک توش شاد باشیم و بخندیم و هرلحظه خاطرات خوب بسازیم و این بچه هم فردا بهمون افتخار کنه تو این مسیر کمک کن جوری نشه ک فردا از هم سرد شیم ک خدایی نکرده یا منجر ب جدایی شه این بحث هامون یا جوری شه ک فقط بخاطر این بچه زیر یه سقف بمونیم بگو من انقدر تورو زندگیمونو عاشقانه دوس دارم انقدر روت حساسم ک نمیخوام تک تک خاطرات خوبم خراب شه سر این چیزای بی ارزش رو کلمه ی بی ارزش تاکید کن با سیاست بگو ادمای بی ارزش ارزششو ندارن ک من بحث کنم سرشون ولی خواستم بدونی ک خوشم نمیاد اگ منو ب عنوان زنت قبول کردی من هرکاری تو گفتی قبول کردم توهم موظفی حرف منو قبول کنی  حرفای دیگرانو تو زندکیمون راه ندی و پا به پای هم حرکت کنیم 

2731
اینقدر تو بالکن گریه کردم حتی فکر جدایی هم کردم اما بایه بچه چی کار کنم. ازاین ور شوهرم طرفدار خواهر ...

ببین اصلا حرف جدایی نزنااااا تو هرچقد لج کنی اون بیشتر میره سمت اونا برو باهاش حرف بزن با لحن آروم بگو نمیخوام زندگی قشنگمو سر ادمای بی ارزش از دست بدیم سر موضوعای بی ارزش جوری هم موضوع رو گنده نکن ک فک کنه دخترا براش صف کشیدن بگو الان هم زنا ب شوهراپایبند نیستن هم شوهرا ب زنا ببین بگو الان من و تو از همه ب هم نزدیک تریم نباید بزاریم خانواده ها مارو به جون هم بندازن  ما چقد همو دوس داریم ک از حرف هم درنیومدیم و لیاقت این بچه رو داشته باشیم بعدم با سیاست بگو میدونم شاید خواهر شوهرم منظوری نداره تو دلس بدی نیس ولی مجرده شرایط زندگی متاهلی رو درک نمیکنه 

از بس فشارم رفته بالا نمیدونم تاصبح زنده میمونم یانه 

خودتم پیش شوهرت عروس بد جلوه نده بگو من خانواده تورو ک تورو ب من دادن عاشقانه دوس دارم مث خانواده خودم میدونم مث خواهر خودم میدونم دوس ندارم از هم دلخور شیم ولی خواهرت مجرده باید بدونه ک نباید دخالت کنه سر مسائل زن وشوهر بعد دیدی حرفاش نرم شد بگو از توهم انتظار داشتم حرف منو زمین نندازی ارزشم پیش خانوادت حفظ شه همونجور ک من ارزشتو حفظ کردم بگو من مشکلم با توعه ک سرچیزبی ارزش حل میشه اون نباید دخالت کنه ک من ازش دل چرکین شم اونم وقتی ک مجرده و خودشو جای من نمیزاره 

اگ هم گف منظوری نداشته اون همینجوری استوری کرده بگو نبایدم داشته باشه ارزشی هم برام نداره من ازت مطمئنم و میدونم ک خودت میدونی نباید زندگیمونو سر این چیزا تباه کنیم و بچمونوایندش خراب شه ولی خط قرمز منه اگ منو زنت میدونی عشقت میدونی مادر بچت میدونی خط قرمزمو رعایت کن وگرنه منم بلدم از این کارا بکنم ولی زندگیمو دوس دارم

اینقدر تو بالکن گریه کردم حتی فکر جدایی هم کردم اما بایه بچه چی کار کنم. ازاین ور شوهرم طرفدار خواهر ...

حرف از رفتن هم نزن چون اگ حرف از رفتن بزنی هم نشون میده ضعیفی هم اینک اگ حرف رفتن بزنی و نری شوهرت پرو میشه میگ اینک همش حرف رفتنو میزنه نمیره 

رفتن آخرین حربه ای هست ک باید ازش استفاده کنی و اگ دیدی اصطلاح نشد یه فرد قابل اعتماد بفرس سراغش حقشو بزاره کف دستش 

تازه اگ احساس میکنی رو در رو نمیتونی حرف بگی و ب دعوا کشیده میشه براش یه نامه بنویس با لحن خوب و دوست دارم این حرفا بکشون سمت خودت اگ ادم نشد یکیو بفرس ادمش کنه

2740
تازه اگ احساس میکنی رو در رو نمیتونی حرف بگی و ب دعوا کشیده میشه براش یه نامه بنویس با لحن خوب و دوس ...

اصن همین تک تک حرفامو بنویس رو نامه اصطلاحات و تیکه کلام عاشقونم استفاده کن خرش کن ببین ادم میشه نشد ب یه فرد قابل اعتماد بابات داداشت بگو