2752
2734

تنها زندگی میکنی؟

در دیاری که در او نیست کسی یار کسی                             کاش یارب که نیفتد به کسی کار کسی                                هرکس آزار من زار پسندید ولی                                         نپسندید دل زار من آزار کسی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بعداز طلاق اولین چیزی ک میاد سراغ آدم حس تنهایی و پشیمونیه اما گذراست تحت تاثیر احساساتت قرار نگیر

در دیاری که در او نیست کسی یار کسی                             کاش یارب که نیفتد به کسی کار کسی                                هرکس آزار من زار پسندید ولی                                         نپسندید دل زار من آزار کسی

اگه می‌ترسی چراغا رو روشن بذار تلوزیونم بذار با صدای کم روشن بمونه منم بعضی شبا تنها میشم میترسم اینجوری سر میکنم

الان هزتر تا مرد بیکار مریض میام درخواست میدن بهت 😑😑😑

خب جواب شون نمیدم مگه از تو سایت میخوان بخورنم 

من که بچه نیستم بشینم جواب یه مشت مریض بدم یه گزینه رد هست اونو میزنم تمام

همین که تونستی جدا بشی یعنی یک زن قوی و نترس هستی

آره بخدا حرف حقو زدی

اگه می‌ترسی چراغا رو روشن بذار تلوزیونم بذار با صدای کم روشن بمونه منم بعضی شبا تنها میشم میترسم این ...

تلویزیون روشنه ازبس میگن ساعت سه شب نگاه اینه نکنید جن داره، میترسم برم سرویس خب اینه داره