2733
2734

ی خواستگار دارم ویزیتوره از بچگی کار کرده هر چی درآورده داده به خانوادش چون وضع مالی‌شون خوب نبوده الان خونه خزیده واسه شون تو جای خوب بنام مادرش خودش هم ی خونه ی کوچیک خریده تو جای پایین ی ماشین معمولی هم داره از ی خانواده پر جمعیت به مامانشم هر ماه پول باید بده ..‌‌‌‌‌‌‌.‌‌خیلی خوشگله خیلی با غیرته خیلی کاری هستش خیلی دوسم داره خییلی مرده خیلی هم خرجم میکنه ولی تحصیلات من و شغل من بالاتره و البته وضعیت خانواده من از اون بهتره

معیار های من شغل خوب تحصیلات پول هستش که نداره البته خیلی تلاشگره خیلی 

ولی همه اش با خودم میگم خیلی آدم خوبیه انقدر که بقیه پسرا نامرد و لاشی هستن دو دلم ی دلم میگه صبر کن یکی بهترش میاد ی دلم میگه نیومد چی ؟؟،، ۲۴ سالمه

هم شغل دارم هم دارم درس میخونم خیلی هم خوشگلم ترس از مجرد بودن گرفتم نکنه ۳۰ بشم و ازدواج نکرده باشم 

بنظر من توی این زمونه مرد حمایتگر خیلی کمه

درست تصمیم‌بگیر که حسرتشو نخوری

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

از همه لحاظ حداقل ۷۰ درصد مورد نظرت باشه

واسه ترس از مجرد بودنم دل به ازدواج نده 

اگه واقعا راضی هستیو میخوایش قبول کن

و اینم در نظر بگیر که میدونی از خانوادش حمایت میکنه و بعد ازدواج و بچه دار شدنتون هم این موضوع هست، اگه باهاش مشکل داری همین الان تصمیمت را بگیر

2706