2733
2739
عنوان

خیلی عجیبه کسی درمورد میناوند تاپیک نزده🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 475 بازدید | 27 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلیا تاپیک زدن

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2728
2740
😅 من ندارم الان اومدم سایت  واقعا ناراحت شدم

روحش شاد منم خیلی ناراحت شدم اما دنیا همینه انگار همین دیروز بود از فوت ناصر عبدالهی دلمون گرفت ، علی طباطبایی   مرتصی پاشایی ، ماهچهره خلیلی و... و کسی که هیچ وقت فراموشم نمیشه پیمان ابدی و افشین یدالهی

یکیتون به من بگید با این همسایه ی وحشیمون چطور برخورد کنم? با محبت گفتم نشد با عصبانیت، با دوستی، الان چنان میکوبن ک نگو انگار بنایی دارن، باهام لج کردن😞

🌹لطفا عکس پروفایلم کپی نشه ممنونم🌹➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم…🍃🍃🌱 ♥️عشق♥️ یعنی دو نفر👩‍❤️‍👨 حالشون بی دلیل کنار هم خوب باشه انقد سختش نکنین🍀 همسر جونم تو مردترینی واسم👸🏻♥️🫅🏻