2737
2739
عنوان

بچه ها بیایین یه لحظه مخصوصا اونایی که معده درد دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 96 بازدید | 22 پست
منم تنها نمیتونم بخورم ولی با بارهنگ اینطور نبود!

همه گفتن این بارهنگو حالا امتحان میکنم ولی خب میترسم ک بدتر شم

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
منم دقیقا از بچگی دارم‌معده دردو ولی جوری بود ک فقط احساس سنگینی داشتم دیر هضم میشد غذا ، الان نه ، ...

واقعاا رو مخــــــه

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

غذا های سنتی و صنعتی😖 ولی عادت میکنی کم کم 

خدایاااا😂😂

سیرابی رو هم میگن خوبه خیلی واسه رفلاکس

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧
خدایاااا😂😂 سیرابی رو هم میگن خوبه خیلی واسه رفلاکس

فک کنن این‌همه چی رو نخوریی بعد سیرابیی خوب باشه🥲🤣🤣

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
2731
فک کنن این‌همه چی رو نخوریی بعد سیرابیی خوب باشه🥲🤣🤣

😐😐😐همووون😑 من از بوش متنفرم از خودشم همینطور شبیه پتو یه ، ولی خوب میگن خوبه پاکسازی معده و روده گوگلم نوشته 

😐😐😐همووون😑 من از بوش متنفرم از خودشم همینطور شبیه پتو یه ، ولی خوب میگن خوبه پاکسازی معده و روده ...

واقعا چطور به فکر یه آدم رسیده  معده یه جانور دیگه رو بخوره که بره تحقیقم کنه بفهمه خاصیتم داره آخه😑😂

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
واقعا چطور به فکر یه آدم رسیده  معده یه جانور دیگه رو بخوره که بره تحقیقم کنه بفهمه خاصیتم داره ...

چه بدونم والا🤐🤐🤐 تازه شکم و معده دو بیخیتل چجور سر یه حیوون دیگه رو میخوووورن

چه بدونم والا🤐🤐🤐 تازه شکم و معده دو بیخیتل چجور سر یه حیوون دیگه رو میخوووورن

آخ گفتی🥴

2740