2733
2734

سلوووم  

بچه ها من رفلاکس معده دارم چقدر گوگل اینا میزنم فقط میگه همه چی مضرره😑☹

پس جی خوبه اخه؟

من دیگه حالم بهم میخوره از سیب زمیتی آب پز و تخم مرغ اب پز ،

کسی هس رفلاکس داشته باشه؟؟

چیا میخورین؟ چی با بد بخوریم اصلا

اگه مبدونین کمک کنین☹♥️

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

من دارم همه چیم میخورم😂😂

و بعدش قشنـــــــگ پـــــــــــــــــــارع میشم ولی بازم میخورم

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بارهنگ بخر

با عرق نعنا

صبح به صبح، ناشتا

ی قاشق بارهنگ، ی استکان نعنا

بزار ده دقیقه بجوشه

با نبات یا سرد که شد ی قاشق عسل بریز توش و نوش جان کن

من و همسرم اینطور درمان شدیم

2731
من دارم همه چیم میخورم😂😂 و بعدش قشنـــــــگ پـــــــــــــــــــارع میشم ولی بازم میخورم

تو به خودت قشنگ ظلم میکنی

خدایااا کوچولوی توراهیم رو به تو میسپارم😍خودت به سلامتی برسونش به دستم👶♥️دختر قشنگم خوش اومدی به زندگیمون قول میدم واست بهترین مامان دنیا بشم توام قول بده که به خدا بگی که"خداایا منو صحیح و سالم بذار توبغل مامانم"منتظرتم💖💗👩‍👧👧

خودت بهتر از همه میفهمی 

من خودم ترشی ،شیر و حبوبات میخورم دیوونه میشم از درد 😧

داروم کلدنیوم‌سی،دی‌گس لانزو خوبه

ولی همون دراز نکشیدن بعد غذا و رعایت مواد غذایی مهم تر از همه‌اس

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
تو به خودت قشنگ ظلم میکنی

میدونم😂😂😂

طلاق بگیرید🍁 فرار کنید⛓️ مهاجرت کنید🌈 استعفا بدید ضربه ی متقابل بزنید🥀 نابود کنید💔 رها کنید ولی تحمل نکنید!! تحمل دروازه ی جهنم است🍂💜
2738
بارهنگ بخر با عرق نعنا صبح به صبح، ناشتا ی قاشق بارهنگ، ی استکان نعنا بزار ده دقیقه بجوشه با نب ...

اخه واسه رفلاکس عرق نعنا سمه اینو همه جه هم نوشته خوردنی هم معدم اتیش میگیره

خودت بهتر از همه میفهمی  من خودم ترشی ،شیر و حبوبات میخورم دیوونه میشم از درد 😧 داروم کلدنیو ...

خوب دیگه حبوبات نمیخورم لبنیات نمیخورم سیب زمینی سرخ کردش هم‌ضرره ، چرب هم ضرره ، گوجه هم ضرره ، دیگه چی موند غذا ها همیناس دیگه

میدونم😂😂😂

پرهیز کن اصلا کار خوبی نمیکنی چون واقعا ادم میمیره و زنده میشه

پرهیز کن اصلا کار خوبی نمیکنی چون واقعا ادم میمیره و زنده میشه

میدونم عزیزم 

من از،بچگی دارم درحده شدید نیست ولی بازم خیلی درد داره

خوب دیگه حبوبات نمیخورم لبنیات نمیخورم سیب زمینی سرخ کردش هم‌ضرره ، چرب هم ضرره ، گوجه هم ضرره ، دیگ ...

غذا های سنتی و صنعتی😖

ولی عادت میکنی کم کم 

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
میدونم عزیزم  من از،بچگی دارم درحده شدید نیست ولی بازم خیلی درد داره

منم دقیقا از بچگی دارم‌معده دردو ولی جوری بود ک فقط احساس سنگینی داشتم دیر هضم میشد غذا ، الان نه ، ۴ماهه رفلاکس دارم 

2706