2733
2734
دوستان عزیزم میدونم همه دیگه الان رفتین بخوابین.منم سرم خیلی درده از گریه.صبح انشالا میام و لطفا نظراتون برام بذارین.راستی اگر در مورد مالزی و امکاناتش یا کلا اینکه چه کشوریه.خوبه بده اگه تجربه ای دارید برام بذارید.باور کنید تک تک حرفاتون رو چند بار میخونم.خوشحالم که تنها نیستم.بازم مرحبا به غیرت دنیای مجازی
عزیزم پاکورا جان. با این اوصافی که از خاهرا و برادرا میگین حتما و حتما اول پدر و مادرت رو در نظر داشته باش.به نظرم نرو که حتما پشیمون میشی و دلت اینجاست. بازم میگم حتما به پدرو مادرت برس.این نظر من بود.
هنوز هم بلند پروازم👸❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما هم حق زندگی داری همینطور همسرت نگران پرواز 8 ساعته واسه پدرت نباش هواپیمایی متناسب با شرایط افراد امکانات پرواز واسشون میذاره...بهشون قول بده به محض اینکه خونه گرفتی و شرایط اوکی شد میای دنبالشون و میبریشون پیش خودت و واقعا هم این کارو بکن اینجوری هر دو طرف رو داری
هرگز زانو نخواهم زد، حتی اگر اسمان کوتاهتر از قامتم شود....
2742
به نظرم برو فوقش تند تند میای سر میزنی اگه خوب بد خوب خدارو شکر شاید بابا ومامان روهم بردی اگه هم بد بود خواهرات یاد میگیرن اونا هم مسئول باشن
هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند ......شاید امروز روز من باشد....بی شک
همشونو جمع کن وبهشون بگو میخوای بری حتی اگه نمیخوای بری بزار بفهمن وظیفه دارن شوهرت م تا یه حدی با تو کنار میاد
هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند ......شاید امروز روز من باشد....بی شک
چشمتا بازمی کنی می بینی شوهرت با یکی دیگه رفته مطوئن باش مادرت بیشتر ناراحت میشه پس به اونا بگو که می ری شرایط را درست می کنی اونا را هم می بری
2740
حتی اگر رفتید خدای نکرده به مشکل بر خوردید بازم برد کردی می دونی چرا 1-خواهرات احساس وظیفه می کنن 2-شوهرت می فهمه تو زندگی هم به اون اهمیت می دی 3-خودتم بیشتر قدر میدونی چون می فهمی که کاری که برای پدر ومادر کردی بیشتر برای خودت کردی چون واقعا بهشون نیاز داری پس به شوهرت بگو با اینکه دلم برای پدر ومادر خیلی دلم تنگ میشه ولی چون تورو هم خیلی دوست دارم نمی تونم به کارای تو اهمیت ندم پس میام