2737
2739
عنوان

همسایمون چقد پر حاشیه اس....🥴🥴🥴🥴😵😵😵😵😵😵

| مشاهده متن کامل بحث + 2336 بازدید | 148 پست

اسی الان تاپیکاتو نگاه انداختم کلی تاپیک راجب همسایه بدبختت زدی گناه داره واقعا😐

شاد باش چنان که آوازه ی شاد بودنت طوری در شهر بپیچد که رو سیاه شوند کسانی که بر سر دیدن نگاه غمگینت شرط بسته اند 
نه اینجا کاربرها اینکارارو نمیکنن اینجور مواقع اهنگ میزارن میرقصن و سرشون بکارخودشون 😉😉😉😉

منم تعجب میکنم اینجا ایران هست نه لس آنجلس که هرکی فکر خودشه همین آدم های نینی سایت جای من بودن چیکار میکردن

یه تبریزی عاشق ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره ما ترک هستیم ...نمیفهمم چرا به ما مربوط نیست؟وقتی موتور کولر دزدیده شده وقتی موتور ی بنده خدا دز ...

عزیزم گفتم قوانین اپارتمانتون هر چی هست و اون رعایت نمیکنه مهمه منم موافق ورود غریبه تو اپارتمان نیستم  خب اینا رو بهشون تذکر بدید سروصداشون و خیلی چیزهای دیگه والا دیدم تو همین تهران تو برجهای شمال شهر سرمهمونی و مهمونی دادنم تذکر گرفتن حالا نمیدونم چرا به شما رسیده میگن سرت رو پایین بنداز نبین و نشنو

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
والا همینو بگو...شماهایی که ادعای طرفداری و حق به جانب داری از استارترا میکنید یه سر به تاپیکاش بزنی ...

اره تاپیکاشو دیدم فقط میدونم اگر گناهیم انجام بده اون خانوم همه گناهشو اسی پاک کرده واسه خودش ذخیره کرده😐

شاد باش چنان که آوازه ی شاد بودنت طوری در شهر بپیچد که رو سیاه شوند کسانی که بر سر دیدن نگاه غمگینت شرط بسته اند 
2728
منم تعجب میکنم اینجا ایران هست نه لس آنجلس که هرکی فکر خودشه همین آدم های نینی سایت جای من بودن چیکا ...

برات مهم نباشه حرف کاربرهای اینجا،برای ارامشت بجنگ نشد از اونجا بلندشید تمام

تا ابد این جمله را انشا کنید *پای این طوماررا امضاکنید* هرکجا ماندید درکل امور*روبه سوی حضرت زهرا کنید              
منم تعجب میکنم اینجا ایران هست نه لس آنجلس که هرکی فکر خودشه همین آدم های نینی سایت جای من بودن چیکا ...

تاپیکنم قفل کن بیشتر از این با پستهاشون اعصابت رو بهم نریزن

2740

یه همسایه داشتیم مامانم اینا رفته بودن جایی کلیدو داده بودن دسته همسایه .بعد من داشتم از مدرسه برمیگشتم خونه رفتم کلیدو کرفتم ازش رفتم خونه.نیم ساعت بعد دبدم در میزنن درو باز کردم دیدم ی کاسه اش گرفته دستش وایستاده جلو در.کاسه آشو گرفتم ازش قشنگ سرشو از در اورد تو اینور اونوره خونه رو نگاه کرد قشنگ چک کرد که ببینه کسی تو خونه با من هست یا نه😂یه همسایه فضولم داریم که از دره حیاط میاد تو اول بالارو نگاه میکنه بالکنارو چک میکنه بببنه کی چی شسته انداخته.بعدم میره پارکینگو چک میکنه که ببینه کی هست کی نیست😂همیشه هم از بالکن کشیک میده😂یه بار با داداشم بیرون بودیم ساعت 11شب اومدیم.داداشم ماشینو پایین تر نگه داشت پارک کنه.من پیاده شدم اومدم بالا جلو درتا داداشم بیاد.فرداش همسایه مون بهم گفت ارهه دیدم شب ساعت 11 اومدی خونه کجا بودیی؟😐 

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
چطوری قفل کنم عزیزم؟

برو قسمت نی نی سایت خودت ،تاپیکهایی که ایجاد کردی رو باز کن جلوی  هرتاپیک زده قفل اونو فعال کن

کسی از دعا ونفرین زندگی نکرده که گرفتار دعا و نفرین بشه  قلبتو صاف کن

تازه چقدرم نوشته ما مومن ومذهبی هستیم نمیدونم مومن بودن ماتو چی میبینیم فقط حجاب

خیلی از خدا میخوام به درد من گرفتار بشی....اگه درد نیست پلیس به بهشت من گرفتار بشی.

والا ماهم داریم از این همسایه ها ولی به ماچه کاری بهش نداریم انقدر درگیر زندگی خودمون هستیم وقت نداریم به اونا فکر کنیم