2726

هرشب هرشب غذا از بیرون تا شوهر زنه میره سرکار اینا هم زنگ میزنن براشون غذا میارن همه پول ی غذا رو دارن ولی خدایی هرشب هرشب فکر سلامتی خودشون نیستن فکر همسایه باشن هرکس نا کسی میاد تو ساختمون دم واحد غذا میده میره ی وقت از ماشین ها دزدی نشه شوهرش شب کاره دقیقا هرشب راس ساعت ۱۲ زنگ میزنه از بیرون غذا میده اونم دم واحد میارن براشون کل روز هم شوهره ناهار از بیرون میخره میاره،...شوهرم میگه اینا کین ؟؟؟؟الان خداشاهده ۴ ماهه اومدن اینجا هرشب و روز غذا از بیرون سفارش میدن دختر کوچیکه داد میزنه بابا ناهار اوردن برو بگیر....وضع مالیشون جالب نیست زنه میگفت اگه پشتی یا بخاری دست دوم دایی و بدید به ما ولی لباسهای خیلی خوبی می پوشن من دیدم تلوزیونش از این قدیماس...اون سری شوهرش داد میزد کتکش میزد که به کی پیام دادی عشق من کیه و ازش تعهد می گرفت میگفت بنویس به من خیانت کردی....امروز هم دعوا داشتن کلا هفته ای ی بار دعوا دارن مرده میگفت تو لیاقت گوشی نداری ازشگرفت میگفت خجالت بکش تو نوه داری تو باعث شدی دخترت طلاق بگیره الانم این یکی بچه رو بدبخت کن .... دیوار ها که از تف ساخته شده من صدای دستشویی رفتنشون می شنوم واحد ما شدیدا بهم چسبیدس اس...امروز گوش بچمو گرفتم که فقط صدای داد نشنوه

یه تبریزی عاشق ❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فضولی نکن تلوزیون و زیاد کن نشوی

زشته بابا

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔

🧐

خب؟

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

بهتره به کار مردم کار نگیرید اگه دعوا میکنن اگه غذا سفارش میدن اعمالشون به خودشون مربوطه در ضمن فال گوش وایسادن اصلا کار خوبی نیس

میگن دعای نی نی سایتیا زود میگیره😔 تورو این روزای عزیز برام دعا کنید یا صلوات بفرستید🙏خیلی محتاج دعام تو بد وضعیتیم دیگه نمیکشم.😔شاید خدا بلاخره بحرف یکدومتون کرد😔💔

زنه تمام وقتش صرف خیانته دیگه 

وگرنه آشپزی می کرد

شوهره هم بگو نمی خوای زور بزنی تعهد خیانت بگیری

تو همون غذاهایی که از بیرون میاری سم بریز یه ملت و راحت کن😁

من امضا ندارم
2706