2733
2739
عنوان

کرونا / بیاین دارم دیوونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 43 پست
چقدر و برای چه جاهایی و چه چیز هایی از آشپزی استفاده میکنین ؟ 

من الان بیمارستانم  سخته واقعا 

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 

من ایقدری رعایت میکردم هیچ کس نمیکرد بعدشم کروناگرفتم بشدت مرگمو دیدم و برگشتم به دنیا 

تشییع جنازه شرکت کردم که طرف کرونا داشت اعلام نکرده بودن با پارتی بازی همچیز عادی برگزار شد وخودشون خاکسپاری کردن وای بعدش یک ماه ونیم من بیچاره شدم

طرزرفتارشماویترینی ازشخصیت شماست 💯

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چکار  کردی  خوب شدی    من   تو اینهفته  شوهرم  بهم  خیانت کر ...

عزیزم خیلی سخته مریض باشی باردار هم باشی روحیه ات هم داغون باشه!!!

فکر کنم علت اصلی حال بدت شرایط روحیت باشه چون یه دکتر میگفت در دوران بارداری له خاطر استروژن بالای بدن زن شدت کرونا کمتر از بقیه آدمهاست الان شوهرم هم کرونا گرفته ولی به نسبت اون حال من بهتره.

ان شاءالله هرچه زودتر خوشی به زندگیتون برگرده وشوهرت به راه بیاد

ما رعایت میکنیم ولی از خونه بیرون میشیم خرید و پیاده روی  باشگاه دوچرخه سواری میریم . سفر هم فقط رفتیم کیش . فقط وقتی از بیرون میاییم هم حموم میریم لباسا رو هم میندازیم ماشین حتی اگه دو بار بریم بیرون دوبار دوش میگیریم .‌دورهمی اصلا نداشتیم هیچ کدوممون مبتلا نشدیم خدا رو شکر 

2742
عزیزم خیلی سخته مریض باشی باردار هم باشی روحیه ات هم داغون باشه!!! فکر کنم علت اصلی حال بدت شرایط ر ...

کرونا داری و بارداری؟ان شاالله هر چه زودتر خوب بشی....با این شرایطت پیش دکتر زنانت میری؟یا سونو و ازمایشگاه؟

هرسال نااگاهانه از سالروز مرگ خود عبور میکنیم....
من ایقدری رعایت میکردم هیچ کس نمیکرد بعدشم کروناگرفتم بشدت مرگمو دیدم و برگشتم به دنیا  تشییع ...

وااای چقدر بیفکرن . ما هر کس فوت کنه بنا به هر دلیلی نمیریم حتی اگه کرونا نباشههه

عزیزم خیلی سخته مریض باشی باردار هم باشی روحیه ات هم داغون باشه!!! فکر کنم علت اصلی حال بدت شرایط ر ...

اره رفتم  دکتر  سه بارم  میگه  استرس بالا  عامل  تنگی  نفسته      مامانم  باهام  لج  افتاده  میگه  جدا شی   اینجا جات نیس   از الان   همه  خودشو  نشون  دادن  خستم  فقط مرگ  ارومم  میکنه 

2738
کرونا داری و بارداری؟ان شاالله هر چه زودتر خوب بشی....با این شرایطت پیش دکتر زنانت میری؟یا سونو و از ...

فعلا تا خوب بشم نمیرم ان شاءالله دوهفته دیگه که کامل خوب شدم میرم

وااای چقدر بیفکرن . ما هر کس فوت کنه بنا به هر دلیلی نمیریم حتی اگه کرونا نباشههه

مادرعروسمون بود عروسمون بی تاب بودشعورمون اجازه نداد نریم چون واسه فوت مادرم سنگ تموم گزاشتن 

چه میدونستیم چه کلکی توکاره چی درانتظارمونه

سه تاخواهررفتیم من کرونایی شدم بااونهمه رعایت 

چون من بیچاره بشدت وسواس داشتم و سیستم ایمنی من ضعیف بود هیچ کس جز ما اونجا نبود فقط خودشون بودن 

من هر روز میرم سر کار، مطب، با بیمار کرونایی تماس ندارم مگر اینکه بدون علامت باشند و ندونیم، ماسک  ffp2 میزنم ،گاهی برای معاینه شیلد هم میزنم، دستم رو هم دائم ضد عفونی میکنم، خرید رو یا چند روز میذارم بمونه، یا یخچالی باشه ضد عفونی میکنم یا میشورم، لباس محل کارم هم که جداست، عوض میکنم میام خونه ، خدا رو شکر تا به حال نگرفتم، ولی به نظرم شما دچار وسواس شدید 

الهی سلامت باشی خوشحالم به خیر گذشته

مرسی و همچنین شما🌹🌹🌹🌹

زندگیم داشت به باد میرفت شوهرم کرونا گرفت 

بچه هام یماه ندیدم قرنطینه بودم الهی باعث بانیش خیرنبینه

تا چه حد ضد عفونی میکنین ؟ ( تعداد بار )

ببین من هنوز هر جی از بیردن میخرم میشورم و بعد استفاده میکنم

یا وقتی میرم بیرون دستم اگه با جایی تماس داشته باشه حتما همون لحظه الکل میزنم ولی اگه دستم. جایی تماس نداشته باشه هر وقت که بدونم قراره دستم باصورتم تماس داشته باشه الکل میزنم

بیرون که میرم شاید بیشتر از ده بار الکل میزنم

من خیلی کم از خونه بیرون میرم ولی وقتی بر میگردم تا چند روز پوست دستم خشک شده و باید هی نرم کننده بزنم

🔴اتفاق های خوب سراغ کسی می آید ک صبر میکند...اماا اتفاق های بهتر سراغ کسی می اآید ک تلاش میکند..🔴