2726
عنوان

کرونا / بیاین دارم دیوونه میشم

391 بازدید | 43 پست

اول میشه به سوالام جواب بدین ؟ 

چقدر بهداشتو رعایت می‌کنین برای کرونا ( واقعا )؟ 

و با اون میزان رعایت آیا صادقانه تابحال مبتلا شدین ؟ 

دیگران میگم من خیلییی وسواسیم تو این مورد .... 

مبتلا نشدم 

اما رعایت میکنیم تا کاری نداشتع باشم بیرون نمیرم و وقتی هم میرم اسپری و ماسکم کلا همرامع

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم خیلی مراقبت میکنم بیرون که خیلی خیلی کم میرم برمم با کلی ماسک و دستکش و اسپری خداروشکر  هنوز مبتلا نشدیم

🔴اتفاق های خوب سراغ کسی می آید ک صبر میکند...اماا اتفاق های بهتر سراغ کسی می اآید ک تلاش میکند..🔴
2728

از بهمن  تاالان  نرفتم     بیرون   در حد ازمایش ها و سونو  رفام  اونم  با ماسک و دستکش       با اژانس       باردارم        متاسفانه  ۵  روزه  درگیرم   دکتر برام   بستری  شدن  رو تجویزز  کرد  خودم  نرفتم   تنگی   نفس  شدیییید   سرفه های  قطاری  و خلط دار  ...تب  اسهال    حالت تهوع   شدید  دارم      

مبتلا نشدم  اما رعایت میکنیم تا کاری نداشتع باشم بیرون نمیرم و وقتی هم میرم اسپری و ماسکم کلا ...

منم مبتلا نشدم با این که پدر و مادرم مبتلا شدن اما من نه 

از طرفی واقعا یکساله تو خونم دارم خل میشم 

بعد وقتی گهگاه میرم بیرون ، به هر جا دست بزنم بلافاصله ضد عفونی میکنم یا اگه رو سطحی بشینم ، لباسمو ضد عفونی میکنم 

چقدر و برای چه جاهایی و چه چیز هایی از آشپزی استفاده میکنین ؟ 

گاهی پیش میاد مثلا باید برم چیزی بخرم 

ینی چی ؟اشپزی منظورمع

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
منم مبتلا نشدم با این که پدر و مادرم مبتلا شدن اما من نه  از طرفی واقعا یکساله تو خونم دارم خل ...

من از بیرون میام میرم حمام و لباسمونم پهن میکنیم

2706