2737
2739
عنوان

اونایی که میخوان باپول کم پس اندازکنن بیان❤❤🤑🤑

| مشاهده متن کامل بحث + 5657 بازدید | 420 پست
کاش تلگرام بودوات شماره هامعلومه

اره منم‌ راحت‌ نیستم

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
کاش تلگرام بودوات شماره هامعلومه

سلام 

دورسا جون‌ خوبی‌ عزیز‌، چی شد جواب داد‌ دان‌ یا الی 

من مدام نمیتونم‌ تو وات باشم، 

خیلی بد شد اینجوری . 

خبر نداری دیگه تاپیک میزنن‌ واس بورس‌ یا نه 

نوسان‌ ها رو تو تاپیک‌ هم‌ اعلام‌ کنن  خیلی خوبه 

حداقل کاش تو تاپی اعلام‌ کنه و بعدش قفل کنه 

که دعوا نکنن

حالا من فردا چ‌ خاکی تو سرم‌ کنم‌ 

چی بگیرم

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
طلای نو رو گفت یا دست دوم؟ قبول میکند این کار کنه 

دست دو رو انجام میدن ولی وقتی بسوزونن دیگه از رنگ و لعاب میفته کامل .قابل استفاده نیست.جهت پس اندازه فقط.

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
سلام عزیزم منم خبرندارم ازسون نمیدونم چیکارکنم

😒😒😒 من که صبح میرم تو لینک وات شب لفت میدم😂عین این خل ها شدم هر دفعه هم چیزی نمیفهمم

2740
من که لینکشوندارم

بگذارم برات

اره

درسا جون‌ درخواست‌ دوستی‌ بده

2706