2726

سلام بچه ها🙋‍♀️

ماماه قبل بایسری ازبچه ها اینجاجمع شدیم روزی ۶تومن کنارگداشتیم آخرماه بریم سکه پارسیان بخریم خیلیالایک کردنوگفتن همراهن ولی خبری ازشون نشد اونایی که همراه من خریدنوتک میکنم اینجاباقدرت ادامه بدیم برای ثروتمندشدن🥰🥰

هرکی واقعا میخوادباماهمراه شه این پست ولایک کنه وتاپیک وذخیره کنه هرروزاینجادرباره صرفه جویی وپس اندازکردن باهم تبادل نظرکنیم کنارهم باشیم🥰😍

برناممون ازاینقراره که روزی ۷تومن بزاریم کنارازامروزو۳۰ام بریم سکه پارسیان بخریم انشالله🥰

@نیییییییییکی    یارهمیشگی من

@khanoomziba

@سفیدبنفش    

@مرجلت    

@نیلووووو۳۳۸۰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چه حالب....مثل همون تاپیک جوجه است..ما اینکارو از نیمه های پارسال انجام دادیم.جوابم گرفتیم هممون

همراه بشید .انجام بدید .تو دراز مدت خیلی جواب میگیرید.موفق باشید

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
سلام عزیزم سکه پارسیان قیمتش چنده و موقع فروش ارزشش حفظ میشه؟

پارسیان از ۵۰ سوتی هستتت تاااااااااااا برو بالاتر .حتی دو گرمی و بعدشم شمش کوچک

موقع فروش باید چند فروشنده بگردی.معمولا هر ۱۰۰ سوت ۲۰ هزار تومن زیر قیمت روز طلای خام برمیدارن

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)
چه حالب....مثل همون تاپیک جوجه است..ما اینکارو از نیمه های پارسال انجام دادیم.جوابم گرفتیم هممون هم ...

اره عزیزم من قبل این که باتاپیک جوجه آشنابشم این ایده به ذهنم اومدبابچه هایی که تگ کردم ماه قبل خریدیم حالامیخواییم دوباره شروع کنیم🥰

سلام عزیزم سکه پارسیان از۷۰تومن شروع میشه که ۵۰سوتیه وباطلابالاوپایین میشه حداقل دیدتون یک سال باشه

آهان ممنون عزیزم یعنی قیمتش بستگی داره که چند سوت باشه بعدش برا خریدشباید به چه فاکتورهایی توجه کنیم که فریب نخوریم 

آهان ممنون عزیزم یعنی قیمتش بستگی داره که چند سوت باشه بعدش برا خریدشباید به چه فاکتورهایی توجه کنیم ...

هولگرام داشته پاشه

بسته بندی بدون شکاف باشه

به اسم شهرخودت باشه بهتره

خواستم پارسیانایی که ماه قبل خریدیموبزارم انگارسایت خرابه

بعدم میتونی مثلا۲گرم پارسیان جمع کردی ببری عوضکنی یه پلاک بخری بازم ازنوع شروع کنی..🥰

2706