2733
2734
آره میدونم کم میارم چون علاقه ای به ریاضی ندارم و این رشته همش ریاضی چهار سال کم زمانی نیست تحمل چیز ...

ولی خیلیاچون تودبیرستان خوندن آسون بوده فکرمیکنن رشته آسونیه وچیزی نیست درصورتی که خبرندارن چه خبره

دوستان ریپ بزنید پست هامو چون من دوست دارم یکی نظرشو درموردپست هام بذاره
ولی خیلیاچون تودبیرستان خوندن آسون بوده فکرمیکنن رشته آسونیه وچیزی نیست درصورتی که خبرندارن چه خبره

واقعا الان میفهمم چقدر تصوراتم اشتباه بود و فقط چون دولتی بود اومدم الان اول ترمی احساس افسردگی میکنم

هر رور چنان زندگی کن که گویی آخرین روز توست  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا الان میفهمم چقدر تصوراتم اشتباه بود و فقط چون دولتی بود اومدم الان اول ترمی احساس افسردگی میکن ...

رفتی دانشگاه

2731
آره دیگه ترم اولم مجازی

فکرکردم بایدازبهمن شروع بشه الان چطوره درساخوب پیش میری بادرساخوبه نظرت درموردش چیه؟

فکرکردم بایدازبهمن شروع بشه الان چطوره درساخوب پیش میری بادرساخوبه نظرت درموردش چیه؟

نظرم زیاد خوب نیست راستش ریاضیش سخته و چون همه ی درساش هم ریاضی هست خیلی خشکه و نمیدونم باید چیکار کنم

من خودم آمار خوندم و الان دارم ارشد آمار ریاضی میخونم.در واقع هیشکی با علاقه وارد این رشته نمیشه.یا بخاطر آینده شغلی یا یکی مثل من چون دانشگاه دولتی قبول شده انتخاب میکنه.

نمیگم رشته راحتیه.خیلیم سخته ولی اگه به ریاضی علاقه داشته باشی،واست قابل تحمل میشه😄

و اینکه رشته خیلی خوبی برای ادامه تحصیل تو خارج از کشوره و به این رشته ارزش خاصی قائلن😍چون واااقعا پرکاربرده.

یه نمونه بگم که جذب این رشته بشین😄

مثلا ما درسی داشتیم به نام سری زمانی

یه نرم افزاری کار کردیم که مثلا قیمت دلار ۱۰ ماه اخیر رو وارد میکنی و اون نرم افزار ۱۰ ماه دیگه رو پیش بینی میکنه.چیزی که همه تحلیل گر های بازار دنبالشن ولی نمیدونن با یه برنامه ساده این کار امکان پذیره

من خودم آمار خوندم و الان دارم ارشد آمار ریاضی میخونم.در واقع هیشکی با علاقه وارد این رشته نمیشه.یا ...

ممنونم عزیزم از راهنماییت منم چون دولتی بود اومدم این رشته و خب علاقه ای هم به ریاضی ندارم ولی خب دارم ادامه میدم 

2738
سلام عزیزم من یه سوال داشتم  میشه بفرمایید رتبه اتون چنده چون منم آمار می خوام اما نمی دونم رت ...

سلام عزیزم من با سوابق تحصیلی رفتم نه رتبه کنکور

سلام عزیزم من با سوابق تحصیلی رفتم نه رتبه کنکور

سلام عزیزم منم میخوام با سوابق برم ولی معدلم خیلی خوب نیست.

شما معدلتون چند بود؟

♡ خود را ضعیف و کم ندادن 💕 تنها در این عالم ندان☆ تو شاهکار خالقی 💎 تحقیر را باور نکن ⛔ بر روی بوم زندگی 👩🏻‍🎨هر چیز میخواهی بکش🌱 زیبا و زشتش پای توست🪷تقبیح را باور نکن⛔ تصویر اگر زیبا نبود💔 نقاش خوبی نیستی 😔 از نو دوباره رسم کن 📝تقدیر را باور نکن⛔ خالق تو را شاد آفرید💃🏻آزاد آزاد افرید🧚🏻‍♂️ پرواز کن تا آرزو 🦋 زنجیر را باور نکن⛔