2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فکرکنم رشته سختیه درحدریاضی سختیش هست

بله مشکل منم همینه بدون فکر فقط به خاطر دولتی بودنش انتخاب کردم و حالا موندم توش دلم میخواد انصراف بدم و برم روانشناسی پیام نور اما خانواده م نمیزارن میگن ابروت میره

هر رور چنان زندگی کن که گویی آخرین روز توست  
بله مشکل منم همینه بدون فکر فقط به خاطر دولتی بودنش انتخاب کردم و حالا موندم توش دلم میخواد انصراف ب ...

خب میخوای یکی دوترم بخون ببین کشش داری بعدش انصراف بده که ابروت نره کجااووردی؟

دوستان ریپ بزنید پست هامو چون من دوست دارم یکی نظرشو درموردپست هام بذاره
2740
خب میخوای یکی دوترم بخون ببین کشش داری بعدش انصراف بده که ابروت نره کجااووردی؟

رشته دبیرستانم تجربی بود از لحاظ کشش مشکل ندارم وهمیشه زیست وشیمی فول بودم وبهترین نمره با اینکه زیاد نمیخوندم ولی از اول با ریاضی مشکل داشتم هیجوره دوسش ندارم و وقتی چیزی رو دوس ندارم نمیتونم براش تلاش کنم البته این بی علاقگی از معلم های مزخرف ریاضیم نشأت میگره که هیچی بارشون نبود و منم از پایه داغون

رشته دبیرستانم تجربی بود از لحاظ کشش مشکل ندارم وهمیشه زیست وشیمی فول بودم وبهترین نمره با اینکه زیا ...

کدوم شهراووردی

رشته دبیرستانم تجربی بود از لحاظ کشش مشکل ندارم وهمیشه زیست وشیمی فول بودم وبهترین نمره با اینکه زیا ...

اگه تجربی بودی ممکنه کم بیاری چون اون آسونی که تودبیرتان خوندی نیست سختیش به اندازه ریاضی محضه

اگه تجربی بودی ممکنه کم بیاری چون اون آسونی که تودبیرتان خوندی نیست سختیش به اندازه ریاضی محضه

آره میدونم کم میارم چون علاقه ای به ریاضی ندارم و این رشته همش ریاضی چهار سال کم زمانی نیست تحمل چیزی که دوست نداری