2737
2734
شک ندارم از پسش برمیای عزیزم .... همیشه حامی بچت باش عزیزم .... جاش گرمو نرمه داره تو رحم و وجود ش ...

خیلی ماهی همین جور که گریه میکنم باحرفاتون آروم میشم خدا کمکتون کنه.خیلی دعام کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خانم ها یه سوال شما پریود شده بودید بعد باردار شدین من الان 8 ماه زایمان کردم پری نشدم ولی همش درد د ...

من پریود میشدم فقط بینش ۲ ماه نشدم وبعد دوباره شدم تا این ماه که نشدم و....

خیلی ماهی همین جور که گریه میکنم باحرفاتون آروم میشم خدا کمکتون کنه.خیلی دعام کنید

من واقعا اینایی که مینویسمو از ته قلبم مینویسم عزیزم ....بخدا خواهر منم همین شرایطو داشت...

انقدر مسخرش کردن اطرافیان چون .فقیر بود...

بعد که بچش دنیا اومد از غربت اومدن شهر خودمون دامادم کارش عوض شد خونه و ماشین خریدن دوتا مغازه باز کردن ‌‌...همه زندگی خواهرمو تو سرشوهراشون میزدن ....

از من میشنوی گلم ...به اون افکار مضخرف که بخاطر تغیر هرمونیه اصلا بها نده....

کاریه که شده و انشالله بعدها به حرفم میرسی و میبینی خدا چه لطفی رو به شما و بچه اولت کرده .‌‌.‌

2742

اون فسقلم یکیه مث همون بچه اولت که میطمئنم نمیخوای خون از دماغش بیاد اونوقت این یکیو میخوای بکشی؟

ببین شک نکن یه جوری همبازی میشن هرروز خداروشکر میکنی...

کسی هم فضولی کرد بکو دوس داشتم زود بچه بیارم همبازی شن...

خیلیا سقط کردن و دیگه باردار نشدنا... سقط کلی عواقب معنوی و جسمی و روحی داره...

اصلا فکرشم نکن 

اینم یادم رفت بگم هرکی ازتون پرسید نگو ناخواسته بود...بگو میخواستیم ..دوست داشتیم همبازی باشه بچمون. ...

خیلی ماهی انشالا بهتریناواست پیش بیاد یه زایمان عالی.حتما سوره انشقاق را بخون واسه زایمان راحت.خیلی دعام کن ممنون

2740
ممنونم.دعام کنید واقعا نیاز دارم

حتتتتتمنننن ان شاالله که نینی تو نگهداری با دل خوش و اروم، ساااالم و صااالح باشه، حسسسابی هم با بچه اول همبازی باشن و همواره از دیدنشون خداروشکر کنی و لذت ببری