2733
2739
عنوان

بیاید چند دقیقه تخیل کنیم🔮🌈👽

| مشاهده متن کامل بحث + 1061 بازدید | 204 پست
یا اونجای جیمین🙄😐😁

الهی بترکی

پوکیدم از خنده 😂😂😂😂

اثر انگشت ما ...از قلب‌هایی که لَمسشان کرده‌ایم ؛هیچ وقت پاک نمی ‌شود ...!                                                                    آنشرلی هستم با موهای مشکی  ...  عاشق کتاب ^_^                        عشق زیباست و حرمت دارد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کافه نارون 

توش چندتا گلون میذاشتم که هر که دوست داشت بره برا خودش ی بذر و گلی و چیزی بکاره و خودش تا وقتی میتونه ازش مراقبت کنه 

چند تا جعبه میذاشتم تو کافه هر که مشکلی و آرزویی و مشاوره و چیزی داره بصورت ناشناس ( با اسم مستعار ) رو ی کاغذ بنویسه بزاره تو جعبه و بقیه هم بتونن بخونن و هر که هر طور با هر هنری که داره راهنمایی و مشاوره بهش بده یا کمکش کنه به آرزوش برسه 

یطوزی که هیشکی هیشکی رو نشناسه اما به بهترین نحو کمکش کنه

2728
کافه نارون  توش چندتا گلون میذاشتم که هر که دوست داشت بره برا خودش ی بذر و گلی و چیزی بکاره و ...

منم ببر

اثر انگشت ما ...از قلب‌هایی که لَمسشان کرده‌ایم ؛هیچ وقت پاک نمی ‌شود ...!                                                                    آنشرلی هستم با موهای مشکی  ...  عاشق کتاب ^_^                        عشق زیباست و حرمت دارد...
چشم قدمت رو چشم کدوم شهر باید بیام دنبالت از کجا پیدات کنم 🌻😅

میای اصفهان؟؟

2738
کرونا امون بده چرا که نه  دوست و فامیل اونجا دارم😊

💖