2737
2734
عنوان

شوهرم هیچی بهم نمیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 770 بازدید | 46 پست

اسی منم این مشکلو دارم مثلا ۶ میلیون ۸۰۰ از کارتش برداشت شده دیروز من نمی دونم واسه چی بوده یا میره دفتر اسناد و انگشتش جوهری میشه نمیگه قضیه چی بوده دیگه من بیخیالش شدم

توکل من در همه امور به خدای مهربانم هست، خدایا دستمو بگیر.
ببخشید جسارت نکردم گفتی حس کردم  گفتم شاید حس ششم هستی  بازم ببخشید

نه گلم ناراحت نشدم حس ششم  کسی رو تو زندگیتون باور نکنید اون خدایی ک صاحب دل  هست خودش  ب دل هر کسی میندازه ک اوضاع زندگیش در چ رواله   ۰۰۰ حس ششم خودتون تو زندگیتون  مطمعن باشین  قویترین و درسترین هست   به شرطی ک  تحت حرف کسی فکری نشده باشید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط میتونم بگم   کاش این حجم از دقت رو قبل از ازدواج داشتی  تیپ شخصیتیتون کاملا متفاوته و ...

اتفاقا عاشق همیم سه سال واسه هم تلاش کردیم ولی خب این اخلاقش رو مخ منه از اول همین بود بهش میگفتم میدونی من میپرسم توام دوست نداری توضیح بدی نیا سمتم باهم ازدواج نکنیم لج کرد گفت درست میکنم ولی درست نمیکنه میگه فکر کن من پسرتم اخلاقم اینجوریه تو منو راه ببر

اسی منم این مشکلو دارم مثلا ۶ میلیون ۸۰۰ از کارتش برداشت شده دیروز من نمی دونم واسه چی بوده یا میره ...

وای بخدا یعنی تنها مشکلش همین اخلاقشه طوری جنگ اعصاب برام درست میکنه که نمیدونم چجوری بگم 

2742
نه گلم ناراحت نشدم حس ششم  کسی رو تو زندگیتون باور نکنید اون خدایی ک صاحب دل  هست خودش &nb ...

بله درست میگید.ممنون انشاالله خدا براتون بهترین رو براتون بخاد

اى كسانى كه ايمان آوردايد ديگرعمرابتوانيدبخوریدوبیاشامیدچه برسدبه این كه اسراف كنيد سوره روحانى ايه٩٩.   

دیگ هیچی ازش نپرس

بجاش خودتم مث اون رفتار کن،،دقیقااا مث خودشا

ببین چطوری حرصش دربیاد

گوشیت زنگ زد جلوش جواب نده

پرسبد کجا بودی کی بود جوابای خودشو بده

مقابله ب مثل کن،اعتراض کرد بگو از خودت یاد گرفتم، اگه بده پس رفتار توام بده عوضش کن، زندگی انفرادی نداریم ک ماالان یه خونوادیم نمیشه ک همه چیو ازهم مخفی کنیم پس چرا باهام ازدواج کردی اگه انقد من بهت نامحرمم!؟

درست میشه

خدایا هیچوقت تنهامون نزار..

ببین ادم امنی هستی؟

مثلا مثلا من اگه حرفای خواهرمو پیش عمم بگم

عمم ناخوداگاه فکر میکنه نا امن هستم

و عمم اگه ادم درونگرایی باشه ترجیه میده پیش من درددل نکنه یابا من صمیمی نشه

این یه مثال بود

ببین شما ادم امنی هستی براش؟

مثلا تو دوران نامزدی از همسرت و ویژگی هاش پیش مادرت یا خواهراش حرفی بردی و اوردی؟

اینا همش مثاله که متوجه بشی چی میگم

با همسرت کلا با همه همینقدر محافظه کار هست؟

بهترین واکنش، بی واکنشیه(۴۰۳)♡آنجا که راه نیست خداوند راه می گشاید(۴۰۲)♡خداوند روزی رسان بی حساب من است(امضا۴۰۱)♡همه میخوان برن بهشت بدونه اینکه مرگ رو تجربه کنن!!پس اگه خواهانِ بهشتیِ اهدافتی باید مرگ کارای بیهودتو بپذیری!(امضا۴۰۰)♡لا حول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.♡عزیزم عکستو نذاراینجا امنیت نداره.شماییکه تا یه نفر میخوادعکس بذاره میگی بذاربذار یه لحظه فکر کن(بلانسبت استارترهای محترم)طرف عکس خودش نباشه و بخواد باطرف دشمنی کنه و عکس یه نفرو تو سایت پخش کنه.حتی اگه پاکشم کنه هزاران نفر خواننده ی خاموشِ گوگل هستن که میتونن شات بگیرنو ادامه ی ماجرا.....پس خواهشا حواستون جمع باشه.(شاید برایِ شما هم اتفاق بیوفتد👍).خودت باش مگه خودت چشه؟!!😎(امضا۹۹)- هذا من فضل ربی❤🌹(امضا۹۸)        قضاوت نکن گلم.قضاوت نکن عشقم.قضاوت نکن عزیزم.قضاوت نکن خواهرم .کلا قضاوت نکن.  (امضا۹۷)-                         تصمیم گرفتم دیگه تو زندگیه خودم، دخالت نکنم!دوستان زحمتشو میکشن  (امضا۹۶)
2740
منم همینو حس کردم کاش فعلا بچه دار نشن چون بچه تو این فضا ممکنه اذیت شه

بچهای این  فضاها معمولا یا پیش فعال یا اوتیسم یا کلا تو شرابط بد  شما یه گیاهو بخوای  رشد بدی    سالم از کار در نمیاد چ رسه بچه ۰۰  ان شا الله ک خدا بچه رو تو بهترین شرایط بده    من خودم تو شرایط بد باردار شدم بچم   ۳ سال تمام بدنش کهیر میزد  بسیار هم زود رنج و دلنازکه   خیلی اذیتم   دومی هم   گاهی فکر میکنم یه کم  پیش فعاله   و لج باز ۰۰۰  

دیگ هیچی ازش نپرس بجاش خودتم مث اون رفتار کن،،دقیقااا مث خودشا ببین چطوری حرصش دربیاد گوشیت زن ...

اخه بدبختی گوشی من اصلا زنگ نمیخوره 

بعدم تا با دوستام و رفیقام پیام میدم میگه کیه جرات نمیکنم نگم 

این کارو امتحان کردم میگه هیچوقت نگو هر کار تو بکنی منم میکنم بعد من جای میرم اصلا نمیپرسه ازم که بخوام نگم 

قبل از اینکه بپرسه من اخلاقی که دارم میام مو به مو واسش توضیح میدم مهلت پیدا نمیکنه بپرسه

اره خیلی 

خب شماهم راه مادرشو پیش گرفتی‌ درصورتی فکر میکرد ازدواج میکنه ومستقل میشه اما برعکس دقیقا همون موضوع داره تکرار میشه...و انتقام مادرشو داره از شما میگیره به مادرش نمیتونست سربالاجواب بده ولی به شما میتونه پس روشت رو عوض کن.... تحت هیچ شرایطی نپرس حتی با زیرکی تمام هم بپرسی بازم متوجه ی هدفت میشه پس کلا قید این کنترل کردن رو بزن.‌‌.. اگه هم بیرونه چیزی میخوای حتی نپرس کجایی کی میای؟ فقط بگو اومدنی فلان چیز رو بز زحمت بخر.

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   

سعی کن خودتو یه  مدت بی خیال نشون بدی رفتارت هم خوب باشه و برات مهم نباشه کجا می‌ره و کی میاد گوشی زنگ میزنه اهمیت نده پاشو خودتو سرگرم کن تو هم هیچ آماری بهش نده و خودتو شاد نشون بده.. بد خواهر و برادرش هم نگو خودش میبینه تو به کسب کاری نداری اگه حرفی چیزی هم بشنوه خودش فکر می‌کنه ..

نگاهت به آن بالا باشد تا دلت از  آدمهای این پایین نگییییییردخالق تو راشاد آفریدآزاد آزاد آفریدپرواز کن تا آرزو پرواز را باور نکن...(تویی که داری این پست رو میخونی الهی خدا جوری شادت کنه که اشکات بند نیاد از خوشییییی
بچهای این  فضاها معمولا یا پیش فعال یا اوتیسم یا کلا تو شرابط بد  شما یه گیاهو بخوای   ...

پستمو پاک کردم گفتم شاید ناراحت بشه و احساس کنه در مسائل شخصی ش دارم دخالت میکنم

کاملا حق باشماست

منم تو شرایط بدی بدنیا اومدم واقعا در روحیات وشرایط جسمیم تاثیر منفی گذاشته بخاطر همین احساس همدردی کردم باهاش

وای خدای من شرایط سختی رو پشت سر گذاشتید🥺

خدا ارامش رو سهم دلتون کنه🌱

بهترین واکنش، بی واکنشیه(۴۰۳)♡آنجا که راه نیست خداوند راه می گشاید(۴۰۲)♡خداوند روزی رسان بی حساب من است(امضا۴۰۱)♡همه میخوان برن بهشت بدونه اینکه مرگ رو تجربه کنن!!پس اگه خواهانِ بهشتیِ اهدافتی باید مرگ کارای بیهودتو بپذیری!(امضا۴۰۰)♡لا حول و لاقوه الا بالله العلی العظیم.♡عزیزم عکستو نذاراینجا امنیت نداره.شماییکه تا یه نفر میخوادعکس بذاره میگی بذاربذار یه لحظه فکر کن(بلانسبت استارترهای محترم)طرف عکس خودش نباشه و بخواد باطرف دشمنی کنه و عکس یه نفرو تو سایت پخش کنه.حتی اگه پاکشم کنه هزاران نفر خواننده ی خاموشِ گوگل هستن که میتونن شات بگیرنو ادامه ی ماجرا.....پس خواهشا حواستون جمع باشه.(شاید برایِ شما هم اتفاق بیوفتد👍).خودت باش مگه خودت چشه؟!!😎(امضا۹۹)- هذا من فضل ربی❤🌹(امضا۹۸)        قضاوت نکن گلم.قضاوت نکن عشقم.قضاوت نکن عزیزم.قضاوت نکن خواهرم .کلا قضاوت نکن.  (امضا۹۷)-                         تصمیم گرفتم دیگه تو زندگیه خودم، دخالت نکنم!دوستان زحمتشو میکشن  (امضا۹۶)
ببین ادم امنی هستی؟ مثلا مثلا من اگه حرفای خواهرمو پیش عمم بگم عمم ناخوداگاه فکر میکنه نا امن هستم ...

ببین هیچی نبردم و نیاوردم هیچ حرفی پیش کسی نزدم 

هرچی بهم گفته تو دلم نگه داشتم رازاشو 

ولی کسی دیگه ازش میپرسه فلانی چه خبر قشنگ توضیح میده ولی من میپرسم میگه دوست ندارم از زندگی کسی حرف بزنم دنبال این چیزا نباش دنبال حرف نباش 

یا چیزی از خانوادش میپرسم میگه دنبال چی 

یا میپرسم کارت کدوم منطقه س نمیگه بهم ولی زنداداشش اون روز میپرسید قشنگ از سیر تا پیاز توضیح میداد براش 

2706