2737
2734
عنوان

بیاید بگم شوهرم تو خواب چ بلایی سرم اورد

| مشاهده متن کامل بحث + 7942 بازدید | 90 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی ریتمیک بوده؟پشت سرهم؟

اره با ارنجش رو مهر هام وسط کمرم بالا پایین میکرد

بیقرار توأم و در دل تنگم گله هاست ... آه و بیتاب شدن عادت کم حوصله هاست ... مثل عکس رخ مهتاب ک افتاده در آب ،،، در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست،،،
از نظر من همین امروز توضیح بخواه...منتها غیر مستقیم نه به حالت بازجویی

میشه لطف کنید دقیق چطور

چون الان رف سرکار

میشه بهش پیام بدم؟

بیقرار توأم و در دل تنگم گله هاست ... آه و بیتاب شدن عادت کم حوصله هاست ... مثل عکس رخ مهتاب ک افتاده در آب ،،، در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست،،،
2731
میشه لطف کنید دقیق چطور چون الان رف سرکار میشه بهش پیام بدم؟

پیام نه خانم...رو در رو...بهش بگید دیشب 1چیزی میرفت توی کمرم ...تو اینجوری نشدی ...اگه گفت از تخته بگو که من کمرم رو تخت نبود اخه لا خوابیده بودم به پهلو...اونوقت از عکس العملش 1چیزایی دستت میاد

پیام نه خانم...رو در رو...بهش بگید دیشب 1چیزی میرفت توی کمرم ...تو اینجوری نشدی ...اگه گفت از تخته ب ...

چشم حتما ممنونم از راهنماییتون

2740
شایدداشته فکر میکرده چون منم گاهی از این کارا میکنه ضرب میگیرم

امیدوارم

2706