2733
2739

سلام دوستان من کامل میگم خواهش میکنم بدون جواب نزارید منو

من و همسرم خیلی باهم خوبیم درسته بعضی وقتا دعوا میکنیم ولی بین همه اتفاق میوفته

من خواب بودم

یهو حس کردم ی چیزی داره مهره های کمرمو فشار میده 

من پشتم بهش بود ، بیدار شدم ولی ب روش نیاوردم

دیدم با آرنجش محکم مهره های کمرمو فشار میده با اینکه میدونه من مشکل داره کمرم

حالا هم نمیدونم مشکلم اون بوجودش اورده با این کار یا یجور دیگه کمر درد گرفتم

ناگفته نمونه ک من سه روزه پریودیم تموم شده و شوهرم هربار میخواست بامن رابطه داشته باشه حالا یا بچه ها میومدن

یا نمیشد

من نمیدونم بخاطر اینکه من بیدار شم و رابطه داشته باشه اینکارو کرد ، ولی باخودم میگم میتونست با ملایمت بیدارم کنه

بعد ده دقیقه خودمو ب بیدار شدن زدم

با اینکه دردش کم بود ولی از عمد خیلی آخ و اوخ کردم آی کمرم و...

میگه حتما از تشکه باید عوضش کنیم

منم اصلا ب روش نیاوردم میخوام عاقلانه برخورد کنم

راستش من ازش ترسیدم

میگم نکنه روانیه

ما ده ساله زن و شوهریم . خیلی هم ب ظاهر دوسم داره

چرا اینکارو میکنه

بیقرار توأم و در دل تنگم گله هاست ... آه و بیتاب شدن عادت کم حوصله هاست ... مثل عکس رخ مهتاب ک افتاده در آب ،،، در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست،،،

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

شاید تو خواب چیزی دیده که اینکارو میکرده وگرنه چه دلیلی داره بعد میگی تو این ۱۰ سال اینطور نبوده

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊

حالا ی بار کرمش گرفته دوست داشته اذیتت کنه .حساس نشو

دقت کردین جایی که میخوان کسی زباله نریزه رو دیوارش نوشتن لعنت بر پدر و مادر کسی که در این مکان زباله بریزد؟حالا خوبه  بگن که لعنت بر پدر و مادر کسی که ماسک نمیزند؟جان عزیزانمون ماسک بزنیم تا جونشون در خطر نباشه😷😷😷😷😷😷😷 
قبلا ازاینکارا کرده؟

نه اصلا تو این ده سال دست رومن بلند نکرده

بیقرار توأم و در دل تنگم گله هاست ... آه و بیتاب شدن عادت کم حوصله هاست ... مثل عکس رخ مهتاب ک افتاده در آب ،،، در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست،،،
2738

ازش سوال کن باید دلیلی داشته باشه کارش

واسه نفرتی که تو دل همه جا دادی واسه رسیدن به همین لحظات پایانی،این یکیم واسه فقر تحمیلی حوادث طبیعی واسه هر تبیعضی که فک بکنی واسه تبیعدی واسه پیروزیه جلو پلیدی🙃🤍
نه خانمم محترم...روانی چیه...خیلی راحت برو ازش بپرس و توضیح بخواه...ببین چی جواب میده

میترسم بخدا

یه حالی شدم با این کارش 

2706