2737
2734
چه عالی میتونم بپرسم توی چه رشته ای تحصیل کردید؟

من می تونستم حقوق دانشگاه بهشتی یا تهران بخونم ولی هیچ علاقه ای نداشتم من رفتم دانشگاه فرهنگیان وتاریخ خوندم 

چون قصد‌داشتم تامرحله استادی برم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من می تونستم حقوق دانشگاه بهشتی یا تهران بخونم ولی هیچ علاقه ای نداشتم من رفتم دانشگاه فرهنگیان وتار ...

وااای چه عالی حدس زدم از نام کاربریتون برای همین جسارت کردم ازتون رشتتون رو سوال کردم اخه منم عاشق تاریخم😍😍 خیلی دوست دارم ارشد و دکترام رو بگیرم و معلم یا استادیار بشم اما متاسفانه یه عده ناامیدم میکنند از لحاظ بازار کار😔 میتونید یه مقدار از این رشته برام بگید 

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن
من می تونستم حقوق دانشگاه بهشتی یا تهران بخونم ولی هیچ علاقه ای نداشتم من رفتم دانشگاه فرهنگیان وتار ...

ببخشید میتونم ازتون خواهش کنم یکم از رشته تاریخ برام بگید؟

سال دیگه این موقع من تونستم ....😍😍 خدایا برادرزاده ها و خواهرزاده هام رو در پناه خودت حفظ کن
2731
ببخشید میتونم ازتون خواهش کنم یکم از رشته تاریخ برام بگید؟

خواهش میکنم عزیزم 

امروز پیامتو‌خوندم سرم شلوغ بود گفتم چن ساعت دیگه بگم 

عزیزم من لیسانس دارم وتاریخ  ایران وجهان خوندم 

بازار کارشم که بیشتر معلمی و استادی هست 

حالا نمی دونم شما در مورد بازار کارش سوال داری یا درمورد خود رشته تاریخ؟

خواهش میکنم عزیزم  امروز پیامتو‌خوندم سرم شلوغ بود گفتم چن ساعت دیگه بگم  عزیزم من لیسان ...

ببخشید من همش سوال میکنم شرمنده🙈میخواستم ببینم شما به عنوان کسی که چهارسال توی این رشته تحصیل کردید و توی جوش قرار گرفتید به دیگران پیشنهادش می کنید؟ مثل تاریخ دبیرستانه ایا؟ و من که خیییلی بهش علاقمندم ایا میتونم استخدام بشم و تدریس کنم یا امکانش کمه؟ معلم تاریخ زیاد هستند توی مدارس ؟ و امکانش هست معلم تاریخ رو برای تدریس یه درس دیگه بفرستند؟ اخه کتاب هفتم رو دیدم که تاریخ و جغرافیا و تعلیمات اجتماعی یک کتابه ببخشید طولانی شد😅

ببخشید من همش سوال میکنم شرمنده🙈میخواستم ببینم شما به عنوان کسی که چهارسال توی این رشته تحصیل کردید ...

دشمنت شرمنده باشه عزیزم

همه چیز به علاقه اون شخص ربط داره رشته تاریخ خیلی سنگین علاقه نداشته باشی کم میاری و مثل دبیرستان‌نیست

اگر رشته ت تاریخ باش حالا یا لیسانس یا فوق  می تونی ازمون استخدامی بدی انشاالله قبول میشی

واینکه بله‌ممکنه به معلم تاریخ جغرافی بدن یا مطالعات اجتماعی بدن تدریس کنه

ولی اگرمنطقه ت نیاز داشته باشه رشته خودت میفرستن

دشمنت شرمنده باشه عزیزم همه چیز به علاقه اون شخص ربط داره رشته تاریخ خیلی سنگین علاقه نداشته باشی ک ...

مرررررسی از راهنماییتون خیلی خوشحال شدم که باهاتون آشنا شدم🤗😍😍😙😚

2740
قربونت عزیز دلم منم خیلی خوشحال شدم😘😘😘

خدانکنه😙😙😙میتونم بهتون درخواست دوستی بدم که اگه یه موقع سوال داشتم ازتون راهنمایی بگیرم؟