2733
2739
عنوان

بچه ها من عاشق آرایشم میمیرم براش...‌بعضیا واقعا زیبا آرایش میکنن 🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 361 بازدید | 28 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هعععععی روزگار.کرم پودرشو میخریدیم ۵۰ تومن کلی حس لاکچری بودن داشتیم.الان اصن گیر نمیاد..... من ده ...

اره واقعا کیفیت داشت البته الان تقلبیش هست من تنها چیزی که ازش دارم فعلا ۵ سال پیش خریدم یه سایه ابرو  انقدر روی صورت و ابرو خوب میخابه ک نگو

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم کیه در جواب میگم زنی که تنهایی یاد گرفته🤗
2728
اره الان کمه چرا؟

دیگ وارد نمیشه عزیزم فعلا بیو یکم اصل تره از بقیه که اونم فکر کنم وارد نمیشه باید دیگه رو اورد به ایرانی ها.الان اسنس روی بورسه ک من اصلا قبولش ندارم خیلی فیک

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم کیه در جواب میگم زنی که تنهایی یاد گرفته🤗
2740
چیزیایی که زیاد تقلبی شدن هم بگید که نخریم والا گرونن آدم پول میده میبینه تقلبی بودا

تنها راهش اینه از فروشگاه مطمئن خرید کنی.هرجایی نری واسه خرید.وگرنه تقلبی بودنشو تشخیص نمیدی.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
مثلا کجا ؟

تو شهر خودتون باید ببینید کجاها هست؟من کرجم.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
چیزیایی که زیاد تقلبی شدن هم بگید که نخریم والا گرونن آدم پول میده میبینه تقلبی بودا

کرم پودر دوسه، مداد لب فلورمار، کرم پودر گاش، پنکیک vov، رژلب ویولت، اینا تقلبیشون فراوون ریخته، حواستونو جمع کنید 

اگر جواب بی ادبی و گستاخی یه عده رو نمیدم، برای حفظ شأن خودمه، وگرنه ضایع کردن آدمای بی شخصیت واسه من کاری نداره، و اینکه دوس ندارم کاربریم بخاطر یه آدم بی ارزش به فنا بره😊