2737
2734
عنوان

اونی که میخواست خودکشی

| مشاهده متن کامل بحث + 418 بازدید | 28 پست
اقا این داستان کلا ملتو از زندگی ورحمت خدا ناامیدمیکنه،مثلا ادم پیش خودش میگه اونکه پبامبریه ملت بود ...

چه ربطی داره چرا از هر چیزی هیولا میسازید خدا هم رحم داره هم شدید و العقابه مگه میشه تو ظلم کنی و حق مردم رو بخوری و خدا تورو ببخشه؟ نه ولی میدونی میتونی توبه کنی و مرگ رو ک پشت سر گذاشتی بری بهشت نری قعر جهنم 

اقا این داستان کلا ملتو از زندگی ورحمت خدا ناامیدمیکنه،مثلا ادم پیش خودش میگه اونکه پبامبریه ملت بود ...

دقیقا همینه. اصلا اصرار عجیبی برای ترسوندن مردم هست. مردمی هم که بترسن از همه حق و حقوق خودشون راحت تر میگذرن . این کار رو بکن  اون کار رو نکن وگرنه خدا پوستتو میکنه😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😒😒😒😒اینکه بگن مرگ سخته چه رطی ب سوار مردم شدن داره؟

وقتی بتونی مردم رو از مردن،شب اول مردن و جهنم بترسونی راحت تر میشه تو این دنیا بهشون بگی چیکار کنن و چیکار نکنن. مثلا یک پنجم پولتون رو بدید به ما گردن کلفت ها وگرنه چوب میکنن ... پوستتون میکنن اون دنیا...

2728
چه ربطی داره چرا از هر چیزی هیولا میسازید خدا هم رحم داره هم شدید و العقابه مگه میشه تو ظلم کنی و حق ...

عزیزم  ،ربطی به فضاسازی ذهن من نداره، ببخشید عزیزم این داستان  به نظرم مشکل داره،من این حرفو نزدم که من ظلم کنم انتظار مرگ راحت داشته باشم،اگه کامنتو با دقت بخونید متوجه مبشید منظورم من چیز دیگه ای بود

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 
وقتی بتونی مردم رو از مردن،شب اول مردن و جهنم بترسونی راحت تر میشه تو این دنیا بهشون بگی چیکار کنن و ...

شما مختاری بری قرآن رو بخونی اسلام دین تحقیقه خیلی از آدم های دنیا با تحقیق در مورد ادیان از جمله اسلام اسلام رو انتخاب میکنن چرا مسیحیت رو انتخاب نمیکنن؟ چرانمیرن بودا بشن؟ببین در مورد ی آدم عامی حرفنمیزنم در مورد کسی ک تحقیق میکنه بعضیا دو سال سه سال یا بیشتر تحقیق میکنن درمورد همه ادیان بعد اسلام رو انتخاب میکنن بهتره یکم فکر کنیم چی میشه ک کسی ک ب قول شما از هفت دولت آزاد بوده میادو اسلام رو آگاهانه انتخا ب میکنه؟

عزیزم  ،ربطی به فضاسازی ذهن من نداره، ببخشید عزیزم این داستان  به نظرم مشکل داره،من این حر ...

نمیدونم ولی مرگ سخته و اینکه حضرت موسی معصوم نبود ماهم میتونیم زندگی بعد مرگمونو آباد کنیم شاید مرگ سخت باشه ولی گذر از ی مرحله ب مرحله دیگه اس بلا تشبیه مثل زایمان درد زایمان ب لحظه تولد بچه می ارزه نمی ارزه وقتی بچه ب دنیا میاد تمتم درد هاتو از یاد میبری

شما مختاری بری قرآن رو بخونی اسلام دین تحقیقه خیلی از آدم های دنیا با تحقیق در مورد ادیان از جمله اس ...

هر کی تو ایران به دنیا میاد به این نتیجه میرسه که اسلام کاملترین دین هست و هر کی که تو آلمان به دنیا میاد به این نتیجه میرسه که مسیحیت کاملترین دین خداست. به غیر از حدود ۱ درصد از جمعیت! بیشتر تابع دین پدر و مادر هست یعنی ارثی، درست مثل قد یا ریزش مو. چه بسا اگر من و شما در هند متولد شده بودیم الان موش پرست بودیم و هر کی میگفت موش پرستی احمقانه هست به رگ غیرتمون بر میخورد و گردنش رو هم میشکستیم. زیاد تعصب رو گفته ها و نوشته های به ارث رسیده نداشته باشید. مانا باشید.

2738
نمیدونم ولی مرگ سخته و اینکه حضرت موسی معصوم نبود ماهم میتونیم زندگی بعد مرگمونو آباد کنیم شاید مرگ ...

اره عزیزم با این کامنت شما کاملاموافقم،این کامنت که نظر شخصی شماست به نظر خیلی کامل و جامع تر ازداستان هستش❤🌹

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 
هر کی تو ایران به دنیا میاد به این نتیجه میرسه که اسلام کاملترین دین هست و هر کی که تو آلمان به دنیا ...

حرفتو قبول دارم چون خیلی ازماها اهل تحقیق نیستیم فکر میکنیم هر اعتقادی ک بزرگترهامون داشتن درسته من میگم کسی که رفته تحقیق کرده که خیلی هم کم هستن اسلام رو انتخاب کرد

حرفتو قبول دارم چون خیلی ازماها اهل تحقیق نیستیم فکر میکنیم هر اعتقادی ک بزرگترهامون داشتن درسته من ...

عزیزم کی میگه هر کی تحقیق کرده اسلام رو انتخاب کرده؟ خیلی ها هم رفتن تحقیق کردن کلا از دین اومدن بیرون. به هر حال روز خوبی داشته باشید. بای

عزیزم کی میگه هر کی تحقیق کرده اسلام رو انتخاب کرده؟ خیلی ها هم رفتن تحقیق کردن کلا از دین اومدن بیر ...

گاهی ممکنه بعضیا تو جریان هایی گرفتار بشن مثل داعش ک خودشونو مسلمون میدونن که مغز آدما روشست وشو میدن تو خیلی از جاهای دنیا بدعت گذاری شده ودینی رو ب اسم اسلام ب مردم غالب کردن توی ی نظر سنجی جهانی متاسفانه کشور های اسلامی از نظر اسلامی بودن توی رده های پایینی قرار گرفتن و مردم اون کشورها ومسئولینشون رفتارشون بر اساس اسلام نبوده

چه زیبا گفته ابوسعیدابوالخیر

جمعیت کفر از پریشانی ماست......آبادی بتخانه ز ویرانی ماست

اسلام به ذات خود نداردعیبی.....هرعیب که هست از مسلمانی ماست

چی میگید اخه حضرت موسی که مرد عزرائیل هم که حرف نمیزنه این داستان از کجا اومده،؟

خدا از مادر مهربان تره 

رحم کننده و بسیار بخشندس

عاشق بنده هاشه عاشق چیزیه که خودش به وحود اورده

هیچوقت عذابش نمیده.ادم موقع مرگ اصلا هوشیار نبست که بفهمه سخته یا نه

تیکر برای کنکورمه
چی میگید اخه حضرت موسی که مرد عزرائیل هم که حرف نمیزنه این داستان از کجا اومده،؟ خدا از مادر مهربان ...

خدا خیلی مهربونه ولی چیزی هایی که مارو عذاب میده اعمالمونه من میرم حق مردم رو میخورم مسلما اونها آه میکشن ولقمه ی حرامی که من میخورم آتیشی هست که من رو خواهد سوزوند زندگی پس از زندگی رو دیده باشی طرف میگفت هنوز به بلوغ نرسیده بودم و لی میفهمیدم درست و غلط رو پفکی که دزدیدم بهم نشون دادن هر دونه ای که میخوردم آتیش فرو میبردم