2733
2739
عنوان

واکنش خانواده شوهربه جنسیت نی نی تون😏

| مشاهده متن کامل بحث + 2962 بازدید | 120 پست
از اول گفتن ما میدونیم پسره تا اخر ک پسر شد چقدر گریه کردم و فحششون دادم بخاطر دعاهاشون ک بچم پسربشه ...

بچه مثل عسل می مونه برامامان باباش سالم باشه شلوغی کنه دل ببره😍😍😍ذوق کنی براش

منم وقتی بار اول حامله شدم از ازمایشگاه اومدم بیرون یه مغازه لباس بچه گانه سر راه دیدم رفتم داخل به ...

دختر خیلی خوبه همدم مادره ولی تاپیکای نی نی سایت رو که میخونم با این عروسای بدجنس همش میگم نکنه یه روز برسه عروسم بچمو ازم بگیره 😭😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی دلشون می خواپسربزان چرادخمل مردمو ناراحت می کنن.دخترخیلی شیرینه خوشحال باش⁦♥️⁩

مرسی عزیزم خودم و همسرم خیلی دوسش داریم و فقط میگیم که ایشالا سالم تو بغلمون بگیریمش

2731
من خواهر شوهرم میگفت وای حالا چیکار میکنی دختره خیلی عصبانی شدم اخه مامانم ۵تا دختر داره داداش نداری ...

زن داداش من بچه اولش دختر شد دومی پسر .براش ابمیوه درست میکردیم میگفت چون پسره بیشتر بهم میرسید؟😂😂😂ولی با اینکه پسرش خوشگلتره من دخترشو بیشتر دوست دارم نمیدونم چرا . شاید چون دخترش اولین نوه بود و خودم اون موقع بچه نداشتم عشقم بیشتره.

انشالله خدا بچه سالم و صالح بهش بده عزیزم به سن نیست  من و داییم به فاصله یک ماه از هم دیگه ...

خدابزودی به شماهم نی نی خوشگل میده میای اینجاازدستش شکایت می کنی که خیلی شلوغه😍😍⁦♥️⁩⁦♥️⁩

2740
خواهرشوهر منم قبل بارداریم میگفتم دختر دوست دارم‌میگفت اگه دختر شد عمش دوستش نداره البته خواهرشم به ...

نظر دادن اطرافيان سر جنسيت بچه واقعا اشتباهه خانواده شوهر من براي جنسيت هر نوه اشون ذوق ميكنند چه دختر چه پسر خواهر منم خيلي سربه سر عروسمون ميزاره خيلي باهم خوبند به شوخي بيشتر گفت اما كلا تو فاميلمون دختر رو بيشتر دوست دارن

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
واقعا مگه بچه دزدن🤣🤣🤣😎😎😎

اره بخدا نصفشون با مادرشوهر کات کردن . بقران من اگه از مادرشوهرم دلخور بشم بازم شوهرمو میفرستم خونه شون بچمو میفرستم خونشون هر چی باشه نوه شون هست ولی خیلی از عروسای سایت می گن قطع ارتباطن 

من خواهر شوهرم میگفت وای حالا چیکار میکنی دختره خیلی عصبانی شدم اخه مامانم ۵تا دختر داره داداش نداری ...

خیلی هم دلشون بخواد

حالاخودش دختره

می گفتی کاش بجای توپسرآورده بودن😤😤😒

توی تاپیک یکی از کاربرا رژیم دختر گرفتن ولی پسر شده

مادر خودم ۵تا خواهریم برای داداشم که پسر بشه رفت پیش دکتر تغذیه پسر شد چون میگن پسر گرمیه دختر خنکی وچیزایی که گرمی میاره برای پسر باید خورد مادرم همش فلفل دلمه ای وکاهو گردو میخورد میگفتم مامانم گیاه خوارشده البته این مال ۲۳ سال پیشه 

الهیییی، میدونم ناراحت شدی

خونواده مامان منم دخترزان بیشتر نکه بگم پسرنیس ها ولی کمن، ولی خب خونواده دایشم مث شما بودن درحالیکه همه دختراش یکی با دوتاپسر دارن،ححکمت ی چیزایی رونمیدونم😂جریان چیه

من و غم پیکه وه چرومان کرد ل ورزی تاریکی زستانیک،ایستا او بوه ته سنوبر منیش بومته گوچانیک....🙃
2706