2733
2734
عنوان

واکنش خانواده شوهربه جنسیت نی نی تون😏

| مشاهده متن کامل بحث + 2962 بازدید | 120 پست
منم چند تا لباس دخترونه خوشگل خریده بودم 😐وقتی پسر شد تا سه روز نگاشون میکردم و اشک میریختم 😐خوبه ...

چرا اخه پسر که خیلی خوبه 

آرزوی سلامتی،عاقبت بخیری،ثروت،فرزند سالم و صالح،عافیت برای هممممه ،💙💚💛🧡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا نمیتونم باهاش ارتباط برقرار کنم اینجاام چندبار گفتم ۲۳ماهشه اخه من واقعا از جنسیت پسر متنفر بود ...

چقدر مثل من با این تفاوت که مال من دختر شد ما پسر میخواستیم با تمام وجود ولی نشد  اخه من مامانم ۵ تا دختر اورده داداش ندارم بعد همه خواهرام یکی دختر دارن منم دختر دیگه دلم میخاست برا یکبار هم شده یه پسر تو خانواده باشه اما نشد که بشه

و خداوند انسان را در سختی ها افرید
2731
من تازه جنسیت بچم و فهمیدم. همه و همه بهم میگفتن پسره ولی دختر شد. خانواده خودم بیشتر تعجب کردن و دپ ...

خیلی دلشون می خواپسربزان چرادخمل مردمو ناراحت می کنن.دخترخیلی شیرینه خوشحال باش⁦♥️⁩

منم دوتا دختر دارم مادرشوهرم دنال پسره همش میگه خدا بهت یه پسر بده فکر میکنه کارخونه جوجه سازیه نه م ...

میبینی؟

انقدر بین دختر و پسر فرق میزارن بچه ها رو از هم زده میکنن...

تو ابن دوره زمونه هر کسی مسئول کارهای خودشه، کسی برا خواهرش نمیتونه کاری کنه

خواهرم به خانوم برادرم گفته كه حامله شدي ديدي پسره برو سقط كن فقط دختر بيار    كلا تو خا ...

خواهرشوهر منم قبل بارداریم میگفتم دختر دوست دارم‌میگفت اگه دختر شد عمش دوستش نداره

البته خواهرشم بهش گفت مهم اینه کهدپدرمادرش دوستش دارن تو چکاره ای

خودت باش! نه تندیسی که دیگران میخواهند.وقتی قالب فکری دیگران می شوی ، زیبا می شوی به چشمشان. اما قبول کن تمام مجسمه ها شکستنی هستند
چقدر مثل من با این تفاوت که مال من دختر شد ما پسر میخواستیم با تمام وجود ولی نشد  اخه من مامانم ...

حالا جاری منم هی بچه میاره میگه ناخواسته بود پسرم میشه ۰🤣یه بار از دهنش در رفت گفت دختر میخواستم 

همیشه دلم دختر میخواست لباسا رو قبل از بارداری خریده بودم به عشق دختر بارداریمم چند سال طول کشید 😂ب ...

خدا نگهش داره برات

آرزوی سلامتی،عاقبت بخیری،ثروت،فرزند سالم و صالح،عافیت برای هممممه ،💙💚💛🧡
منم چند تا لباس دخترونه خوشگل خریده بودم 😐وقتی پسر شد تا سه روز نگاشون میکردم و اشک میریختم 😐خوبه ...

منم وقتی بار اول حامله شدم از ازمایشگاه اومدم بیرون یه مغازه لباس بچه گانه سر راه دیدم رفتم داخل به نیت اینکه دختر بشه یه لباس دخترونه خریدم همش مینشستم نگاش میکردم میگفتم خدایا دختر بشه خدارو شکر یه دختر خشگل شد دومیه روهم همینجور اونم حامله شدم همینکارو کردم بااینکه شوهرم از ته دل میخواست با مادر شوهرم پسر باشه میگفتن سالم باشه مهم نیست این یکیم دختر هلو شد عاشقشونم نمیدونم چرا دوست نداشتم پسر دار بشم 

من خواهر شوهرم میگفت وای حالا چیکار میکنی دختره خیلی عصبانی شدم اخه مامانم ۵تا دختر داره داداش نداریم بعد همه خواهر ا باز یه دختر دارن همش مسخرمون میکنن منو فامیل میگن دختر زا بعد تولد دخترم خواهر شوهر میگفت حالا اون یکی داداشم برامون پسر میاره

و خداوند انسان را در سختی ها افرید
2706