2733
2734
خوب شیراز من نرفتم اما شمال و شهر های کرد زبان و لر زبان می‌پوشن من دیدم

شماللل؟؟؟دامن؟؟؟تحت تاثیر سریالای تخیلی صدا سیما داری میگی عزیز؟؟؟او دامنی که تو ذهن شماست و میگید شمال و شهرهای کرد و لر نشین میپوشن دامن گل گلی و محلیه که روستاها هم دیگه کم میپوشه کسی ،،من تهران بالاشهر زیاد میبینم دامنای لی اسپرت تک رنک کتان با کتونی و کفش میپوشن و خیلی هم شیکه

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم دلتنگ نمیشی واسه ایران سالی چندبار میای اگه دوس داشتی بگو

دلتنگ که هستم برای خونوادم قرار بود بیام که کرونا نذاشت☹️

سخت است آزاد کردن نادان هایی که زنجیر خود را میپرستند.

اسی من خودم از این چنتا دارم تو رنگهای مختلف و خیلی هم تو تن شیک و زیباست مخصوصا باکفش کتونی های رنگی یا سفید

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
2738
ن خودش گف مال پشت کوه هسم حالا بینم مال کدوم ردستاه احتمالاباشه

عزیزم 😂😂😂منظورم از پشت کوه مکان جغرافیایی نبود  . منظورم دونستن اطلاعات عمومی و.... بود ک من چیزی نمیدونم

یه دختر ترک . سارای هستم