2737
2734
عنوان

از شوهرم بدم میاد دیگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1150 بازدید | 70 پست

خیلی بی غیرت بچه ننیه من ۷سال زندگی میکنیم چرادعوامون شده بحث کردیم ولی تاالان حتی خونوادش خبرندارن چون شوهرم یک کلام اززندگیش وبه پدرومادرش نمیگه اونایم جرات نمیکنن پشت سرم حتی حرف بزنن این جورادماعوض بشونیستن عمرت وحروم این جورادم نکن جداشوهنوزکه دیرنشده

بی تومن درهمه شهرغریبم بی توهرگز😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
1 سال و 3 روز 3 روز پیش برا سالگرد عقدمون جشن گرفتیم 🙂

متاسفم واقعا شوهرمن خیلی آروم وبی زبون بود اوایل اما من خودم پرروش کردم بارفتارهام الان دوباره دارم روش کارمیکنم یکم متعادل شه شماهم ببین راهی هست یانه طلاق هم سختی هایه خودش رو داره

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 
متاسفم واقعا شوهرمن خیلی آروم وبی زبون بود اوایل اما من خودم پرروش کردم بارفتارهام الان دوباره دارم ...

بیش از اندازه باهام مهربونه جوری که باعث حسادت همه دور و بریام شده اما با این کارش همشو ریخت کاش تو اینجور مواقع هم صبوری میکرد 

2740
بیش از اندازه باهام مهربونه جوری که باعث حسادت همه دور و بریام شده اما با این کارش همشو ریخت کاش تو ...

بنظرم یکم بترسونش حتی اگر قصد طلاق هم نداری یکی دوهفته ایی به شدت ازش دوری کن

شروع از گروه زرد💛🐥صعود به گروه نارنجی 💪💪💪و بلاخره صعود به گروه آبی💙💙💙وزن شروع۸۰کیلوگرم البته خودمونیم ۸۲ بودم وچون مدتی بود وزن نکرده بودم نفهمیده بودم 😥😥😥هدف اول ۷۷(این یه دونه قفل رو با کمک فندق فسقلی عزیزم بازکردم خیلی ممنونم ازش عشقه منه)🔓هدف دوم ۷۲🔓هدف سوم ۶۷🔒وزن هدف۶۲کیلوگرم❤وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ قد ۱۶۰❤من مطمئنم که این بار موفق میشم💪💪💪💪باآرزوی سلامتی برای نازنین جون سرگروه نارنجی لطفا برای سلامتیش دعا کنید 
قصد طلاق که دارم خدا کنه اون مرد باشه رو حرفش بمونه که طلاق میده

انشالله هرچی که خیره برات پیش بیاد