2410
2553
عنوان

از شوهرم بدم میاد دیگه

1150 بازدید | 70 پست

ما تو دوران عقدیم امروز خونشون بودم یه کم ازش دلخور بودم خونه پدرشوهرم اینا 2 طبقه اس به شوهرم گفتم بریم بالا با هم صحبت کنیم اصلا بحث ما ربطی به خانوادم نداشت خیلی بیخود پای اونا رو کشید وسط و هر چی بد و بیراه بود بهشون گفت به من گفت بی خانواده با اینکه خانواده من خیلی خیلی از خانوادش سر ترن و اصلا بهم نمیخوریم منم ایرادای خانوادشو گفتم یهو عصبی شد چنان محکم به دیوار مشت زد که مامانش صداش زد و گفت چیشده! بعدشم به من گفت برو از خونمون بیرون رفت پایین کلی داد و بیداد کرد پیش مامان باباش و گفت من دیگه اینو نمیخام به باباشم گفت زنگ بزن به بابای فلانه این (یه فحش خیلی بد به بابام داد) که بیاد تکلیف دخترشو روشن کنه منم با گریه از خونشون زدم بیرون

بچه ها شما اگه جای من باشید با آدمی که مدام غرورتونو خورد میکنه پیش خونوادش چیکار میکنید؟ 

بهم میزنم ۱۰۰٪ 

الان اینجوریه بعدا چی بشه 🤭

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد☺️اگر کامنت من به شما کمک کرد یک صلوات مهمونم کنید 🌿وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ بَصِيرٌ بِالْعِبَادِ💙

به هم بزن... بعدا پشیمونی فایده نداره

با توکل به خدا میرسم به خواسته هام😍❤ fati_n77 سابقم، اون کاربریمو گفتم نی نی یار به فنا بده😁🤪 و بالاخره به لطف خدا مامان یه پسر کوچولوی خوشگل شدم💙🤤👩‍🍼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

بچه نداری جدا شو 

ماها رو عبرت خودت کن 

بی بچه ب زور زندگی کردیم حالام بخاطر بچه باید وایسیم

با بی ادبی بی تربیتی و زور نمیشه نظر کسی و عوض کرد چرا نمیفهمین میشه رد شین ریپلای نکنین اعصابمونو خراب کردین چقدر دعوا و مرافعه دوست دارین اه اه اه
2714
2706