2737
2734

به نظر من نباید به خاطر ترس از جهنم باشه

بلکه ادم خودش نباید به خودش اجازه بده که به خودش و  مردم اسیب وارد کنه 

اسمش هست داشتن وجدان بیدار..

از داشته هاش مقداری انفاق کنه به نیازمندان..

و نماز رو به خطار ارامش خودش بخونه....چون ثابت شده ک ارامش هم میده..

درسته اسم این کارها معامله با خدا هست و رفتن به بهشت و نرفتن به جهنم و..

ولی من فکر میکنم ادم با سالم زیستن و پاک زیستن اول به خودش تو این دنیا سود

میرسونه دوم اون دنیا پاداش میگیره.

و نباید به خاطر معامله با خدا این کارهارو بکنه..

بلکه بیشتر به خاطر ارامش خودش..

چون گذشت و انفاق و .. واقعا ارامش میده.واقعا واقعا..

منم ،بله خدایی که ۷ میلیارد بنده داره و دوستشون داره چرا باید بفرسته جهنم

جدی گفتما... اغلب با خودم میگم نهایتش خدا ب جای اینکه مارو بفرسته مثلا طبقه های بالای بهشت،چند درجه پایین تر میفرسته😆😆

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم شنیدم خدا انقد از گناه بنده هاش میگذره که شیطانم تو دلش میگه حتما منم میبخشه

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
کجاش جالب بود..پشمامون ریخت😨😨😂😂😂 روزی که ما ایرانیا رو ببرن جهنم خدا میگه اینا رو چرا آوردین ب ...

گیسو جوون😍😍

سلام دختر.. چ خبر؟ گل دخترت خوبه؟؟ 

حالا یه این دفعه اعلان بخون دیگههه😆😆

حجاب یعنی زنده باد عشق ❤️(( از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)))
2742
تمام مسلمونا از جهنم رد میشن چون پل صراط از جهنم میگذره اما بعضیا میمونن توی جهنم گناهاشون که پاک شد ...

ولی تو قران اومده در آن جاودانه میمانند

انسان غرق شود قطعا میمیرد! چه در دریا چه در رویا چه در دروغ چه در گناه  چه در خوشی چه در قدرت چه در جهل چه در انکار چه در حسد چه در بخل انسان بودن به تنهایی یک دین خاص است
2738