2733
2734
عنوان

پسر دو سال و هفت ماهه ام داره عینکی میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 2545 بازدید | 25 پست
عزیزمممممممممم

منم یه خواهرزاده ام زود عینکی شد. الان دبستانیه. مشکلی ندااره. خیلی هم قشنگ میشن. بهش میگیم هری پاتر. نازییییییییییییی
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
عزیزم تورو خدا ناشکری نکن پسر دایی من یک سال و نیمه متوجه شدن که هر دو چشمش تنبلی شدید داره. هنوز داره عینک میزنه. انقدر ما ذوقشو میکنیم و همش وقتی عینک میزد میگفتیم چقدر خوشگل شدی چقدر ناز شدی الان دیگه عادت کرده. آستیگمات با زدن عینک بهتر میشه نگران نکن خودتو

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سلام پسر دو سال و چهار ماهه منم حدود دو ماه پیش متوجه شدم یکی از چشماش بعضی وقتا حالت لوچی پیدا میکنه بردیمش دکتر همش میترسیدم تنبلی چشم داشته باشه بردمش دکتر و گفت خدا رو شکر تنبلی نداره چون ضعیفه چشش واسه دقت کردن تو دید این مدلی میشه شماره چشای پسر من دو نیم هستش و فک میکنم به خاطر اینه که دیر متوجه شدیم من و باباش هم خیلی خیلی واسش ناراحتیم که چرا چشای خوشگلش بره پشت عینک ولی خب چاره ای نیست دکترش گفت واسه هشتماه اگه عینک بزنه برطرف میشه ولی مشکل اینجاس که پسرم حاضر نمیشه عینک بزنه و منم همش میترسم روز بروز ضعیف تر بشه روزی شاید یه ساعت هم نمیذاره عینک رو چشاش بمونه و واقعا نمیدونم باید چیکار کنم عینک بزنه ایشالله که پسر شما هم با زدن عینک خیلی زود خوب بشه
پسر منم الان 2 سال و 7ماهشه منم تو 13 ماهگی متوجه شدم چشای پسرم حالت لوچی داره و بردمیمش دکتر که گفت هر دو تا چشمش انحراف داره با این که تا قبل از اون 2 بار پسرمو چکاب برده بودم ولی اصلا همچین چیزی بهمون نگفته بودن تا الان دارم چشماشو میبندم و عینک هم میزنه البته یکی از چشاش هم تنبله و دکترش گفته تنبلی که درمان بشه تو 3 سالگی انحرافشو عمل میکنه عزیزم خدا رو شکر کن که مشکل دیگه ای نداره ... هر وقت به این مساله فکر میکنم گریم میگیره مثل الان

خدایا شکرت

2731
دیروز عصر رفتم عینک آریا جون رو گرفتم همونجا هم گذاشتم رو چشش.خدا رو صد هزار مرتبه شکر هیچ عکس العملی نشون نداد و تا موقع خواب رو چشاش بود.الهی من فداش ش ش ش ش بشم .درسته که دوست ندارم عینک بزنه ولی با توکل به خدا و امید به بهبودیش در کنارش خواهم بود تا بطور مداوم بزنه و خوب شه.
2740
فقط یه چیزی بگم که من آریا رو پیش دکتر نبردم و فقط پیش دو تا اپتومتریست بردم که هر دو یه نظر داشتند و دومی هم که آشنا بود و کاملا" چکش کرد.حالا موندم پیش دکتر هم ببرمش یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟
خیلی استرس دارم م م م م م
اره خانمی ضرر نداره ببر دکتر من خودم کوچیک بودم چشمم ضعیف بود الان هم خدا رو شکر خوب شدم و عمل کردم این چیزا که غصه نداره خوب میشه خانمی من دکترک سید مسیح هاشمی بود از بچگی اون هم چشمم رو عمل کرد مطبش هم میدون ونک هست خواستی برو پیشش
خدایا برسان آن صالحی را که وعده کرده ای و به ظهور مبارکش شاد فرما دل شریفش را ((السلام علیک یا ابا الصالح المهدی ادرکنی)))
با سلام به مامانای مهربون

پسره من 21 ماهشه .. گاهی اوقات که تلویزیون نگاه می کنه احساس میکنم پلکهاش سنگین می شه ... یه حالت خماری بهش دست می ده ...

میشه بگید که علائم تنبلی چشم چیه ... من هم خیلی نگرانم ...