2733
2734
عنوان

بخدا دیگه خسته شدم

49 بازدید | 4 پست

اینقدر که واسه یه قرون دوهزار به بابام رو انداختم من دانشگاه میرم تو خوابگاهم ماهی یه تومن میدن بهم کمه بخدا کمه هرچی زور میزنم بیرون و اینام زیاد نرم باز کم میاد اصن نمیدونی چطور تموم میشه خودم ۶ تومن تو کارتم داشتم دیگه به حساب اون بعضی وقتا بهم پول نمی‌دادن اونم تموم شد الان دعوامون بود میگه وقتی همش بیرونی معلومه تموم میشه پول خوابگاهتم هس مگه چقدر حقوق می‌گیرم

کارم نمیتونم کنم هرروز کلاس دارم البته کاریم بلد نیستم نمیدونم چیکار کنم وقتی نمیتونین بچتونو تامین کنین چرا ازدواج می‌کنین چرا ۴ تا بچه میارین که تو کار همشون بمونین بچه های خوابگاه هی میگن بریم بیرون بریم فلان جا میگم نه حوصله ندارم آبروم رفته دیگه فک می‌کنن من آدم سردیم و پایه نیستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید