2737
2734
عنوان

کسی باکالری شماری لاغرشده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 172 بازدید | 26 پست
اره من لاغرشدم. 15 کیلو کم کردم پارسال تو 4 ماه.(دو ماه اول ماهی 5 کیلو کم کردم)... منتها بعدش ریزش ...

مطابق باوزنت کالری میخوردی یاهمین طوری ۱۰۰۰تامیخوردی

وزن الان۸۵😣هدف اول۸۰😊هدف دوم۷۵😃هدف سوم۷۰😎بعدازهرهدف یه کادو واسه خودم میگیرم😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چه مدت؟ریزش نگرفتی؟

به طور متوالی نبود...ولی در مجموع 8 تا 10 ماه...

ریزش نع....ولی یبوست گرفتم...که البته مقصر خودم بودم...چون از سبزیجات و میوه نفرت دارم...😐...و اگر یه روزی یادم میرفتم...و کمتر از 5 لیوان آب میخوردم..یبوست میگرفتم...😑...

دلیل ریزش نگرفتنم هم این بود که هیچی رو حذف نکردم...فقط کم کردم...مثلا من مازندرانی هستم...نمیتونستم برنج نخورم...اتفاقا هر روز میخوردم...فقط کم...و به میزان کالری شماری....گوشت میخوردم...اما کم چرب...کلا فقط شیرینیجات و چربی رو به طور کامل حذف و یا خیلی کم کرده بودم...

اکثر اونایی که برنج رو حذف میکنن یا خیلی کم میکنن...ریزش میگیرن

به هر آنچه بخواهد...من راضیم...😊
تازه بدن ورزش همش ولو رو تختم😑😑آخه قبلش خیییلی میخوردم

منم تو ورزش خیلی تنبلم الانم از دکتر رژیم گرفتم ولی تو ی هفته ۱کیلو کم کردم

اگه کالری شماری انقد خوبه منم انجام میدم شاید نتیجه گرفتم ۲۵کیلو باید کم کنم 

یکم راهنماییم میکنی؟🤗❤

-god🌊🤍نور خواهی؟مستعد نور شو✨️🪐
2740
منم هیچی رو حذف نکردم کم کردم...ولی به نسبت قبل که میخوردم خیلی کمتر خوردم.ریزش گرفتم😢

ای بابا....پس حتما احتیاج به مکمل ویتامین داری...میتونی پزشک عمومی...اون بهت یه مکمل کامل روزانه معرفی کنه...

به هر آنچه بخواهد...من راضیم...😊
منم تو ورزش خیلی تنبلم الانم از دکتر رژیم گرفتم ولی تو ی هفته ۱کیلو کم کردم اگه کالری شماری انقد خو ...

منم دکتر رژیم چن بار رفتم گفته بود روزی ی ساعت پیاده روی..اراده نداشتم بیخیال شدم..

کاری نداره برنامشو از بازار نصب کن قد و وزنتو میخاد بعد براساس اون حساب میکنه ک روزی باید چند کالری بخوری ن کمتر ازون بخور ن بیشتر..

به نیت 
منم تو ورزش خیلی تنبلم الانم از دکتر رژیم گرفتم ولی تو ی هفته ۱کیلو کم کردم اگه کالری شماری انقد خو ...

سعی کم وقتی گشنت میشه بیشتر سالاد ومیوه بخوری..آب زیاد بخور در طول روز..نیم ساعت قبل غذا ی میوه و دولیوان آب بخور...بشقاب و قاشق کوچیک بردار ک غذا خوردنت بیشتر طول بکشه..منم نزدیک ۲۰تا اضافه دارم هنوز.ولی اراده کردم ایشالا تا آبان ماه ب وزن ایده آلم برسم😊

به نیت 
سعی کم وقتی گشنت میشه بیشتر سالاد ومیوه بخوری..آب زیاد بخور در طول روز..نیم ساعت قبل غذا ی میوه و دو ...

مرسی عزیزم ❤❤❤❤ایشالا شمام ب وزن مناسب برسی منم همینطور دیگ خسته شدم واقعا

-god🌊🤍نور خواهی؟مستعد نور شو✨️🪐