2733
2739
عنوان

مامانم اینا بعدیکسال میان خونم بیاین لطفا😍🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 1264 بازدید | 90 پست
برا سفره غذا زیاد خودت خسته نکن  روزی یکبار مفصل  وعده بعدی ساده بگیر یا ادامه همون  ...

موافقمممم مرسی عزیزم...ی بار غذای مفصل میپزم بقیشم بااونا وقت میگذرونم و اونا دو سه روز بیشتر نمیمونن متاسفانه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
افسردن اخه

من یک سال و خورده ای هست ازدواج کردم قبلش شوهرم فقط دمی و ماکارونی و نیمرو اگه هم بود گوشت وبرنج دیگ جز اینا چیز دیگه ای نبود ،الان خیلی میرسم بهش هرروز یه غذای متفاوت درست میکنم و تقویتش میکنم

هاکونا متـــــاتا🙋😏

سلام چشمت روشن باشه

منم مامانم فردا نهار میاد خونمون

الان سبزی هامو شستم گذاشتم تو یخچال. سالادمم درست کردم روش رو سلفون کشیدم.میوه هارو هم شستم گذاشتم یخچال.میخوام زرشک پلو درست کنم برای فردا با مرغ شکم پر. الانم مرغمو مواد زدم گذاشتم تو یخچال که فردا بپزم تا اون موقع ادویه ها به خوردش بره.

گفتم یه غذای ساده درست کنم

حوصله چند رقم غذا درست کردن رو ندارم

منم مثل شما فردا باید خونه رو هم نظافت کنم 

2740

[QUOTE=144806883]چه جالبببب خوشبحالت فک میکنم شما زیاد رفت و امد ندارین ماراهمون دوره[/QUOTE

منو مامانم تو یه شهریم هفته ای یکبار من میرم خونه مامانم

ماهی یک بارم مامانم میاد خونمون

البته قبلن تو یه شهر دور از مامانم بودم و شرایط شمارو داشتم

وقتی میخواستن بیان دوسه روز بمونن من از قبل چندتا خورشت درست میکردم میزاشتم فریزر بعدا که میومدن مزرفتیفتیم بیرون و گردش ش ب که میومدیم خونه من سریع یه پلو درست میکردم و خورشت رو هم گرم میکردم 

اینجوری خیلی اذیت نمیشدم

ای بابا پس تصویری حرف میزنین؟

اره تصویری ویس صوتی

اصرار دارن برم هم شوهرم هم مامان بابام ولییی بابام قلبش مریضه اون یکی خواهرم حاملس اون یکیخواهرزادم مریضه هرچییی فکرشو میکنم میبینم جور درنمیاد ا ز وقتی عروسی کردم ندیدمشون. لعنت ب کرونا

امروز چادر مامانمو تو اتاق پوشیدم جلو اینه ی دل سیر گریه کردمو بوسیدمش

امیدوارم برا شما بیان و حسابی خوش بگذره بهتون

🍃الهی قسمت همه ی منتظرا🍃
اره تصویری ویس صوتی اصرار دارن برم هم شوهرم هم مامان بابام ولییی بابام قلبش مریضه اون یکی خواهرم حا ...

الهی چه عذابی میدی من جای تو بودم میرفتم فوقش با ماسک بودم و تو راه رعایت میکردم 

2706