2733
2734
عنوان

شوهرم بم گفت تو مگه زشتی؟من زشتم! 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1785 بازدید | 146 پست
برا بعضیا رو کبد تاثیر میزاره سرخود نباید بخوری هااا

اها😆منم برم دکتر پس😉مرسی

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااا

منم جوش هورمونی میزدم  رفتم آزمایش هورمون دادم دکتر دارو داد  خوب شدم یه پودر بود خوردم  

چرا تنبلی و سهل انگاری میکنی 

عینک هم که لیزر میکنن بر میداری 

پول پس انداز کن بذار کنار کم کم انجام بده  

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو
2731
وااا منم جوش هورمونی میزدم  رفتم آزمایش هورمون دادم دکتر دارو داد  خوب شدم یه پودر بود خو ...

چه پودری؟ میشه بگییی؟ بخدا دارو هورمونی خوردم خوب نشدم تخمدان پلی کیستیک دارم. 

اون همیشه در حال ترکیدنه 😑تاپیکاشم میترکه 

خب اسم کاربریش چیه اصن کی هس

#سعی کنیم مفیدباشیم .( تجربهمشاورهخانوادگی روانی بالینی دارم) #به نظرمن مظلوم ترین زن دنیا زنیه که یه روز انقدر قوی بود ک غرورشو هیچ کس نمیتونست بشکنه ..تااینکه یک روز یه نفر پیدا میشه و تمام غرورشو به بادمیده دیگه ارخودش میگذره و تمام عمرشو صرف بچه ش میکنه..#به نظر شما چی این دنیا واقعا عدالتی داره؟...!
چه پودری؟ میشه بگییی؟ بخدا دارو هورمونی خوردم خوب نشدم تخمدان پلی کیستیک دارم.  

حالا من بگم میری میخری میخوری یه وقت واسه هورمون تو خوب نباشه  واسه من هورمون  fsh  خیلی بالا بود  تو آزمایش هورمون ندادی؟

منم پلی کیستیکم

خیلی ضرر داره . مخصوصا برای متاهل ها . یهو خدای نکرده ناخواسته باردار بشه دیگه واویلاست .

اره خطریه خب باید متاهلا خییلی حواسشون جمع باشه ازچندروش جلوگیری کنند

در تاریخ  99/9/9  بهترین‌ اتفاق زندگیم رخ خواهد داد 😍😍
2740
حالا من بگم میری میخری میخوری یه وقت واسه هورمون تو خوب نباشه  واسه من هورمون  fsh  خ ...

نه بخدا مال منم همون هورمونم بالا بود توروخدا اسمشو بگو سر خود نمیخرم از دکتر میپرسم اول

نه بخدا مال منم همون هورمونم بالا بود توروخدا اسمشو بگو سر خود نمیخرم از دکتر میپرسم اول

پودر  اینوفولیک  داد دکتر 

فقط سرخورد  نگیری  عزیزم  از دکتر بپرس  چون  هورمونی هست