2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هفت ماهشه

بچه هفت ماهه معلومه که کم مو هست،بچه من تا یکسالگی موی درست حسابی نداشت،اون زینک رو نده بهش

کم اشتها ینی شیر نمیخوره؟ رفلاکسشو چک کردی؟

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
ببخشید استارتر یه سوال می پرسم من به پسرم قطره آهن لیپوفر میدم باید یه سی سی بدم یا بیشتر 

یه سی سی بده،اگه تو آزمایش خون که نه ماهگی تا یک‌سالگی بچه ها میدن،آهنش کم بود خود دکتر میگه بیشترش کنی

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
یه سی سی بده،اگه تو آزمایش خون که نه ماهگی تا یک‌سالگی بچه ها میدن،آهنش کم بود خود دکتر میگه بیشترش ...

ممنونم❤

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
2740
پس چی کار کردین بالا نیوورد دختر من که قطره چکونو دستم میبینه عوق میزنه تابالا نیاورده هم دست بردار ...

لیپوزوفر دادین؟چون محاله با این عوق بزنه من سر قطره ایرانی همه چی روبالا میورد

بچه هفت ماهه معلومه که کم مو هست،بچه من تا یکسالگی موی درست حسابی نداشت،اون زینک رو نده بهش کم اشته ...

نه کم میخوره. شیرخشک پپتی جونیور میخوره. با ابن زینک که دکتر داده بهتر شده اشتهاش.