2737
2734
عنوان

امروز روز اول از هفته ی هجدهممه،چرا تکونای بچه حس نمیکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 353 بازدید | 24 پست
از هفته ۲۰ تا ۲۴ بستگی به فیزیک بدنی مادر و جای جفت حس میشه. من لاغرم، از هفته ۲۰ احساس میکردم.

😍

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

یکم که شکم داشتی ماه اولت شکمت سفت شده بود منم چاقم الان ده روز ای یو ای کردم خیلی نگرانم راهنمایی بکنید 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)

الان که زوده، افرادی که لاغر باشن و جفت خلفی باشه زودتر حس میکنن. من حدود ۱۹ هفتگی یه چیزایی حس میکردم ولی قطعی نمیتونستم بفهمم حرکت بچه است هفته بیست یا بیست و یکم بود که کامل می‌فهمیدم حرکاتش رو. من هم نسبتا لاغر بودم هم جفت خلفی بود

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
2731
چند هفتتون هست،جنسیت مشخصه شده؟کدوم سمت شکمتون سفت میشه؟

از هفته 8 اینجوری میشم دکترم گفت مشکلی نیست شیاف داد شبی یکی استفاده میکنم 14 هفته هستم 13هفته رفتم ان تی دکترش گفت مشکلی نداری جنسیت گفت پسر زیر نافم تقریبا وسط جای مثانه سفت میشه 

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
الان که زوده، افرادی که لاغر باشن و جفت خلفی باشه زودتر حس میکنن. من حدود ۱۹ هفتگی یه چیزایی حس میکر ...

منم جفتم‌خلفیه ولی چاقم بخصوص درناحیه ی شکم

من دوسال بچه دار نمیشدم،یه روش رفتم که یک و نیم ماهه جواب داد_توسل به حضرت زهرا و امام زمان ع_روش امام باقر ع👈امام باقر (ع) فرمودند: در هر صبح و عصر هفتاد مرتبه ( سبحان الله) ، ده مرتبه (استغفرالله) ، دوباره نه مرتبه (سبحان الله) سپس یکبار استغفرالله بجا بیاور و این آیات را بخوان: اسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ إِنَّهُ كاَنَ غَفَّارًا يُرْسِلِ السَّمَاءَ عَلَيْكمُ مِّدْرَارًا وَ يُمْدِدْكمُ بِأَمْوَالٍ وَ بَنِينَ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ جَنَّاتٍ وَ يجَعَل لَّكمُ‏ْ أَنهْارًا_ صد استغفرالله بعد از نماز صبح و صد استغفرالله بعد از نماز عشا_نذر به روح شهید سلیمانی_خوردن دمنوش گل محمدی برای کاهش استرس_نماز اول وقت و دل بردیدن از غیرخدا
منم جفتم‌خلفیه ولی چاقم بخصوص درناحیه ی شکم

هنوز دیر نیست برای احساس حرکات بچه. صبر کن

خودم را در آغوش گرفته ام، نه چندان با لطافت، نه چندان با محبت، اما ..... وفادار، ....وفادار
خب الان ی هفته از پنج ماهگیم گذشته،عجیب نیس ک حرکتشو حس نمیکنم؟

عزیزم من جفت م قدامی بود یعنی روی شکم م جفت بود بچه زیرش، تا آخر خیلی خیلی کم حرکتاش رو متوجه میشدم هفته 20 به بعد در حد نبض. نگران نباش

2740
از هفته 8 اینجوری میشم دکترم گفت مشکلی نیست شیاف داد شبی یکی استفاده میکنم 14 هفته هستم 13هفته رفتم ...

درسته چیزی نیست.بعضی یا اینجورین،میگن بچه ی پسر اینجور میشه زیر شکم سمت راست سفت میشه،میخواستم همینو بگم گفتم اگه نرفتی سنو بگم بچت پسره.

شما چی استارتر بچتون چیه جنسیتش؟

منم دوتا پسر دارم موقع بارداری اولین بار که حسشون کردم و لگد زدن سمت راست بود.حالا برعکس ماهای بالاتر تشریف میبره زیر جناق سینه  اما دختر ماهای بیشتر میرن پایین شکم.

درسته چیزی نیست.بعضی یا اینجورین،میگن بچه ی پسر اینجور میشه زیر شکم سمت راست سفت میشه،میخواستم همینو ...

منم نگرانیم بخاطر همین بود چون حاملگی اولم سر دخترم اصلا این حالتها رو نداشتم همش نگرانم 

خدایا مراقب عزیزانم باش❤