2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بعدها خواهی فهمید چه عاقلی کردی و چه پس اندازی داری  بزار یه کم خلوت شه برو کد بورسی بگیر فعلا ...

ما اصلا کاریش نکردیم نه ازاد کردیم نه اصلا رفتیم سراقش اشکال داره حتما باید یه کاریش بکنیم ایا 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
والا مگه دروغ میگم😉😁

من دیروز گفتم می خوام سهم خودمو بفروشم مادر شوهرم گفت نه این کارو نکن گفتم سهام خومه گفت یعنی بدون اجازه پسرم می فروشی گفتم به پسر شما چیکار دارم سهامو بابام برام خریده اصلا ربطی به پسرت نداره ادم اختیار سهام خوشم نداره والله 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
من دیروز گفتم می خوام سهم خودمو بفروشم مادر شوهرم گفت نه این کارو نکن گفتم سهام خومه گفت یعنی بدون ا ...

اره والا حالامادرادم بگه یه چیزی اما مادرشوهراخه😐😒

باماهیتابه بزن توسرش شهیدش کن😂

❤💖💛💚
اره والا حالامادرادم بگه یه چیزی اما مادرشوهراخه😐😒 باماهیتابه بزن توسرش شهیدش کن😂

ماهی تابم کج می شه خب  به خدا دلم می خوا بفروشم برم هرچی دلم می خواد بخرم اخه دلم نمی یاد پولی که به سختی وکار کردن به دست می یاد الکی خرج کنم ولی این کیف می ده 

2738
ماهی تابم کج می شه خب  به خدا دلم می خوا بفروشم برم هرچی دلم می خواد بخرم اخه دلم نمی یاد پولی ...

آخه بدبختی اینجاس که اینم چیززیادی نیست که ادم بشه باهاش خیلی چیزاخرید😕 دولت تدبیروامیدپول الکی نمیده مردم  اماخب بازم مویی ازخرس بکنیم غنیمته

❤💖💛💚
آخه بدبختی اینجاس که اینم چیززیادی نیست که ادم بشه باهاش خیلی چیزاخرید😕 دولت تدبیروامیدپول الکی نمی ...

اره بابا نکه قبلا سودش خیلی زیاد بود کلا یه ۹۰ تومن دادن یکی هم امسال ۱۰۶تومن ترکیدن مفت باشه کفت باسه 😂😂😂😂

برو سامانه سهام عدالت ببین چه شماره ای ثبت شده

شماره خودمه 

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
برو سامانه سهام عدالت ببین چه شماره ای ثبت شده

تغییرش دادم البته.شماره خودمو گذاشتم

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
مث همه است کم نیست 

استارتر عزیز من امروز آزاد کردم برای کل خانواده رو ولی یادم رفت از کد پیگیری عکس بگیرم🤦🏻‍♀️😅😂

بعدا اتفاقی برام میوفته؟یا اشکال نداره؟

چشمانتکرونابود و دل من قم بی دفا😃
2706