2752
2734
آخه میگن حتما باید دست خودمون باشه و ببریم بورس تا سود کنه و ارزشش بیشتر بشه وگرنه که غیر مستقیم بهت ...

سهام این شرکتهایی که تو داری داره روزانه گرون تر میشه

چه ربطی داره تو فعال باشی یا نه 

یه طلا بخری هر روز بهش سر میزنی مگه 

بعدها خواهی فهمید چه عاقلی کردی و چه پس اندازی داری  بزار یه کم خلوت شه برو کد بورسی بگیر فعلا ...

آخه هیچی از بورس سرم نمیشه واقعا اگه همین جور بزارم بمونه ارزشش بالا میاره ضرر نمیکنن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بعدها خواهی فهمید چه عاقلی کردی و چه پس اندازی داری  بزار یه کم خلوت شه برو کد بورسی بگیر فعلا ...

عزیزم هرچی میزنم نمیتونم دارایی سهام عدالتمو ببینم .شماره رو هم تغییر دادم.هی میگه تطابق ندارد

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد
2731

استارتر جان من شمارمو توی سایت سهام عدالت تغییردادم تاییدهم شد اما باز کد روی خط قبلیم میره،ب بانک رفتم گفتن بایدصبرکنی تا اطلاعاتت بروز رسانی بشه

شمامیدونید چقدطول میکشه؟ تاشمارم تغییر کنه 

♥️nurse♥️
سهام این شرکتهایی که تو داری داره روزانه گرون تر میشه چه ربطی داره تو فعال باشی یا نه  یه ...

والله اگه اینجوری که شما میگی باشه خیلی خوبه آخه یکی از فامیلامون که فکر می‌کنه خیلی از بورس سرش میشه اشتباه کردی و حتما باید بری کد بورسی بگیری وگرنه روز به روز ضرر می‌کنی 

[QUOTE=139772851]والله اگه اینجوری که شما میگی باشه خیلی خوبه آخه یکی از فامیلامون که فکر می‌کنه خیلی از بورس سرش میش ...[/QUOT

کاملا چرت گفته با عرض پوزش 

یکماه دیگه وارد سامانه شو و ارزش سهامت رو ببین 

فقط نگه داری فروش نکن فعلا 

[QUOTE=139772851]والله اگه اینجوری که شما میگی باشه خیلی خوبه آخه یکی از فامیلامون که فکر می‌کنه خیل ...

باشه عزیزم خیلی ممنون از نگرانی در آوردی منو واقعا اینقدر پشیمون شده بودم

چون تازه کزینه مستقیم رو انتخاب کردی یه چند روزی صبر بده

ن همون اوایل ثبت کردم‌مستقیم رو.روزا اول .

خدایابخاطرهمه ی چیزایی ک دادی😍ندادی😢دادی پس گرفتی😭ندادی بعدامیخوای بِدی😘دادی بعدا میخوای پس بگیری😳ندادی میگی دادم😲اصلا نمیخوای بدی😐نداده بودی فکر کردی دادی😱نمیدی هِی میگی میدم شکرت😍😍😍😍در تاریخ 99/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد