2737
2734
عنوان

هرکی حساسِ نیاد : کتک خوردن همسایمون از بچش😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4525 بازدید | 71 پست
نه اینو چندین ساله میشناسیم همه مطمئنا مشکلی نداره..حتی برادرش زنگ زد به بچه‌هاش گفت مادرتون چه مرگش ...

این ذاتش خرابه ولی خب جهنمو براخودش خریده حدیث داریم نگاه بد به پدرو مادر نکنیداینکه دیگه زده مادرشو مادرش ازش راضی نبوده وفوت کرده این خانوم دنیا وآخرتشو فنا کرد 

عزیزم من تاپیکت الان خوندم.راستشو بخای دلم برای دختر سوخت.ببین به کجا رسیده اینکارو کرده.نمیشه قضاوت کرد.چون من یه مورد دیدم که طرف انقد مشکلات داشت و از لحاظ عاطفی تو دوسال شکنجه شده بود که به جنون رسیده بود.خدا رحم کنه.همین.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم من تاپیکت الان خوندم.راستشو بخای دلم برای دختر سوخت.ببین به کجا رسیده اینکارو کرده.نمیشه قضاوت ...

نه گلم من خودم آدمیم که تا چیزی رو با چشم خودم نبینم باور نمیکنم.. اما از بابت زندگی این دختره بدون شک میگم هیچ مشکلی نداره و فقط پول دوستِ همین.. واسه پول همه کار میکنه..با اینکه هم تو خونه پدرش تو رفاه بود،  هم بعداز ازدواجش.. خودش یه دختر داره و یه پسر، بچه‌هاش به پسر همسایمون( یعنی به دایی خودشون ) گفتن پدرمون همه‌چیو زده به اسم مادرمون، همه پولا تو حساب مادرمونه ولی بازم واسه پول داشتن دست به هرکاری میزنه..گفتن ماهم دیگه خسته شدیم از کاراش آبروی مارو برد..همه این حرفارو پدرم شنید چون با پسر همسایمون صمیمیه و اتفاقا پدرم بهش گفت قضاوت نکن یه زنگ بزن به بچه‌هاش شاید خواهرت یه مشکلی داره.. بچه‌هاش قسم میخوردن میگفتن اینجا به خاطر رفتارای مادرم هیچکس دوست نداره با ما در ارتباط باشه، بددهنه و اونقدر حرفای زشت میزنه که هم ما خجالت میکشیم و هم بقیه بدشون میاد.. کلا از لحاظ اخلاقی و رفتاری مشکل داره، پسره همسایمون به جون بچه‌هاش قسم میخورد میگفت پدر و مادرمون کوچیکترین فرقی بین ما بچه‌ها نذاشتن که حالا این بخواد عقده‌ای شه و این کارارو کنه.. گفت به دخترا بیشتر میرسیدن و بیشتر محبت میکردن که کمتر نمیکردن...حرفام طولانی شد ولی خب خواستم همینو بگم که اگه مطمئن نبودم اصلا به خودم اجازه نمیدادم قضاوتش کنم.. پدرم وقتی به پسر همسایه گفت زود قضاوت نکن شاید خواهرت مشکلی داره،  پسره ناراحت شد گفت اگه زبونم لال یکی از ما پسرا این کارو میکردیم کسی این حرفو میزد؟ کسی میگفت شاید پسره از غصه و ناراحتی دست به همچین کاری زد که حالا درمورد این زن اینجوری میگی

پدرم میگفت دیدم حق داره و خیلی حالش بده دیگه حرفی واسه گفتن نداشتم و سکوت کردم

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2731
عزیزم دختره چیشد بلاخره؟؟بگو دهنشو سرویس کردن تا من دلم خنک بشه

نه عزیزم مادره رضایت داد آزادش کردن ولی شدیدا افسرده شد، از دختره خبر نداره، میدونه هنوز ایرانِ ولی معلوم نیست کجاست چون برادرش تهدیدش کرد که اگه ببینمت زندت نمیذارم پس خودتو گم و گور کن.. هیچی خلاصه فقط دلم واسه همسایمون میسوزه که خیلی افسرده شد، من همش میترسیدم میگفتم اگه زنه بیچاره از غصه سکته کنه چی..خداروشکر از اون لحاظ مشکلی نداره ولی خب افسردگی هم درد کمی نیست😭

خب الان میگین چرا این حرفو میزنم . همش به تربیت غلط  پدرو مادرا بستگی داره .

نه عزیزم بعضیا جنس فلزشون خرابه ذات خراب دارن 

نترکون دیگه سومین کاربریمه نی نی یار  عالم از شور و شر عشق خبر هیچ نداشت فتنه انگیز جهان غمزه جادوی تو بود   خدایا شکرت بابت داشتن یه پدر و مادر دلسوز و یه همسر مهربون دو تا وروجک شیطون فقط تنها چیزی که خدا جون ازت میخوام سلامتی خانوادمه همین   اقایون محترم درخواست دوستی ندید   
2738
پس زنه هرچی کتک بخوره حقشه

آخه با اون سنش و آسیبی که دید حوصله شکایت و دادگاه رفتن و اعصاب خردیاشو نداشت بیچاره