2737
2734
عنوان

شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 327 بازدید | 36 پست
بهش توهین کردم زیاااد برام مهم نیس دیگ  مهم الان خودمم ک حس حقارت بم دست داده همش میگم تقصیر ...

الانم 19 سالته دیرت نشده

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الانم 19 سالته دیرت نشده

من همیشه مخالف ازدواج بااون بودم تو ناخوداگاهم حس میکردم نمیتونم باهاش زندگی کنم

در ضمن خانوادمم همه سن بالا میرن خونه بخت😑😏والا این چی بود

😎
چند وقت پیش یه کلیپ بود از یه آخوند زنش میگفت قبلا میگفته میخوام یه عالمه زن بگیرم باورش نمیشده تا و ...

اره این حرفارو باید جدی گرفت

مخ ازین ب بعد احتیاط میکنم

و دیگ نمیحوام واقعا وارد رابطه شم اسیب میبینم

😎
2731
عزیزم اطراف شما از مردای خراب پر شده اون رو به بقیه تعمیم ندید. اتفاقا من بیشتر شاهد خیانت خانومها ...

خواهر شما خون خودتو کثیف نکن 

تا بوده همین بوده 

من نمیگم خانما خیانت نمیکنن ولی مردا هم هستن 

الانم هیچ چیزی واس لاپوشونی کردن نمیبینم 

چون نمیدونم ک کی خیانت میکنه یا نه 

من هیچ چیز درباره اینکه خانما خیانت میکنن یا اقایون نمیدونم

شیرین بهانه بود فرهاد تیشه میزد تا باور نکند صدای مردمانی که در گوشش میخواندند /دوستت ندارد/