2733
2734
عنوان

قلبم داره وایمیسته

| مشاهده متن کامل بحث + 2354 بازدید | 38 پست
حتما گلم . بهتره دو رکعت نماز آرامش واسه شادی روح همسرت بخونی ، باور کن قلب خودتم آرامش می گیره . خد ...

بدبختیم ۸ روز زودتر از وقتم پریود شدم و دستم از همه چی کوتاه شده

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند تاقرآن براش دسته جمعی ختم کردیم خودم هم جدا براش میخونم ولی بازم آرووم نمیشم نه تحمل جمع رو دا ...

میفهمم ما وقتی واسه اولین بار با خانواده ی پریم‌جمع شدیم‌تو مهمونی مامانم گریه کرد یکی از فا میلا گفت ی شهر که غصه دارنمیشن فقط ی دل غصه دار میشه چرا انقد گریه میکنین قسم خوردم اشک وشکستمو پیش کسی رو نکنم 

کاربر سال ۹۶هستم.کاربری ۵ م هست.هنوز نمیدونم‌‌چرا دو بار بخاطر عوض کردن گوشیم سه بار هم نمیدونم دلیلش چی بود😏😏😏😏تورو خدا بی دلیل کاربریمو نترکونید بخدا شماره ندارم🤗🤗🤗🤗
2742

همون روز وقت دکتر داشتم که بهمhcgبده و جمعه برم برای تخمک کشی و تشکیل جنین

قرار بود عصر همون روز آخرین سینال افش رو براش بزنم😭😭

میفهمم ما وقتی واسه اولین بار با خانواده ی پریم‌جمع شدیم‌تو مهمونی مامانم گریه کرد یکی از فا میلا گف ...

آخ که گریه های بچه ام رو فقط پیش شوهرم میکردم

میگفت نذار کسی بفهمه شکستی، فقط پیش خودم گریه کن😭😭😭😭😭

2738

تورو خدا حلال کنید اگه ناراحتتون کردم

فقط اگه تونستید هر وقت یادتون افتاد یه صلوات واسه شادی و آرامشش بفرستید

از همتون ممنونم

ببخشید توان تک به تک ریپلای کردن رو ندارم🌹🌹🌹