2737
2739
عنوان

سردی همسر

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 44 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اخه پسر من تا همه نخوابن نمیخوابه واقعا شلوغه

یه شب بهش دیفن هیدرامین بده خاله من میده به دخترش امتحان شدش خیالت راحت بچه اش از منو تو سالمه خداروشکر  

قیافه من وقتی میام نی نی سایت 😮🤔😶🤐😖😧🤒🤕🤮                    تیکر رسیدن به ارزومه  بارداری نیست 
مرسی گلم انشاالله خیلی لطف کردی وقت گذاشتی انشالله هرچی از خدا میخوای بهت بده

قربونت عزیزم فدا اون نی نی تو دلیت   خدا به زندگیت نور امیدو خوشی ببخشه  

قیافه من وقتی میام نی نی سایت 😮🤔😶🤐😖😧🤒🤕🤮                    تیکر رسیدن به ارزومه  بارداری نیست 
2740
قربونت عزیزم فدا اون نی نی تو دلیت   خدا به زندگیت نور امیدو خوشی ببخشه  

ایشالا عزیزم خدا مشکل همرو برطرف کنه مام همینطور واقعا به یکی نیاز داشتم درد دل کنم به خواهرم تا میام حرف بزنم میگه خب نمیاوردی ولی خب من فک میکنم با این وضعیت اوردن بچه غلطه من جلوگیریم با کاندومه ولی چون همسرم بدش میاد اخر سر میزاره واقعا موندم چجوری باردار شدم

ایشالا عزیزم خدا مشکل همرو برطرف کنه مام همینطور واقعا به یکی نیاز داشتم درد دل کنم به خواهرم تا میا ...

دختر یک هزارمم به این فک نکن چرا باردارم یا چرا اوردم عزیزم تو نخواستی که خدا خواسته  یه برگم بدون این که خدا نخواد نخواد زمین نمی افته ما خودمون سه تا بچه ایم سه تا دختریم  مامانم که اخری رو حامله شد من ۵سالم بود انقد خودشو میزد که نگو طناب میزد بچه بیوفته  الان  بابام به عینه   علنی میگه مهدیه نور چشم منه اون نباشه من میمیرم در این حدا من خودم میگم بچه خوبی نشدم برا خانوادم  حتی لیوان از  زمین بر نمیداشتم همه کارای مامانم به عهده خواهر کوچیکمه

مامانم میگفت بابات تو روم نگا نمیکرد انگار من تکی حامله شدم بابا بچه تو دیگه  بعد این که خواهرم به دنیا اومد خونه خریدیم  بابام زفت تو شرکت کارمند رسمی شد   باور داشته باش حکمت خدارو  فقط بگو شکر  جلو گیریم از این به بعد محکم کاری کن تو فکر خیال نیوفتی برو دستگاه بزار یا قرص بکار  تو بازوت 

دختر یک هزارمم به این فک نکن چرا باردارم یا چرا اوردم عزیزم تو نخواستی که خدا خواسته  یه ...

واقعا خودمم همیشه میگم کار خداس ولی شرایطم خیلی سخته بارداری به کنار شوهرم به کنار اذیت های پسرم اووووووف

حتما ایناکرو میکنم عزیزم قرص تو بازو دیگه چیه

سه تا قرص میکارن توی بازوت هر کدوم واسه یه ساله  یواش یواش محو میشه

واقعا خودمم همیشه میگم کار خداس ولی شرایطم خیلی سخته بارداری به کنار شوهرم به کنار اذیت های پسرم اوو ...

بچه اس خب اونم درکی نداره که از شرایط به مردا هم باید توضیح داد همه چیو بگو اصلا نترس که غرورم بشکنه فلان بشه

2706