2733
2739
عنوان

سردی همسر

283 بازدید | 44 پست

سلام دوستان من بیست سالمه پنج ساله ازدواج کردم شوهرم ده سال ازم بزرگه یه پسر دوسال و نیمه دارم و الان سه ماهه باردارم همیشه با سردی و بی محبتی شوهرم مشکل داشتم اما این اواخر خیلی بد شده هرروز۶صبح میره۱۱شب میاد۱۲میخوابه حدود سه ماهه باهم رابطه نداشتیم من واقعا خسته شدم ازین وضعیت نمیدونم چیکار کنم میخواستم بچمو سقط کنم خانوادم اجازه ندادن لطفا راهنماییم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
اره، منم هروقت این حسو میکنم به شوهرم میگم، واقعا تاثیر داره

منم میگم بهش  اتفاقا سعی میکنه مشکلو حل کنه انقد فشار روی مرداس باید خودمونم همکاری کنیم داسه حفظ زندگی 

قیافه من وقتی میام نی نی سایت 😮🤔😶🤐😖😧🤒🤕🤮                    تیکر رسیدن به ارزومه  بارداری نیست 
منم میگم بهش  اتفاقا سعی میکنه مشکلو حل کنه انقد فشار روی مرداس باید خودمونم همکاری کنیم داسه ح ...

خب اینجوری من احساس بی ارزشی و زشتی میکنم اعتماد بنفس ندارم واقعا اگه واسه ما تلاش میکنن پس روحمون چی؟

اینطوری که میگی ساعت کاریش خیلی زیاده بیچاره حق داره از خستگی بیهوش بشه. با این وضعیت اقتصادی باید ب ...

اخه ما وضع بدی نداشتیم خونه و ماشین داریم قسطی هم نداریم رفته کار جدید پیدا کرده خودشو اثیر کرده اخه مگه یه ادم میتونه سه جا کار کنه

2706