2737
2734
عنوان

متاهلایی ک قبلا عاشق کس دیگ بودین بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 437 بازدید | 43 پست
خوب حتما نشد به اون برسه .بعد واقعا غصه چیو پیشاپیش میخوری

🤣🤣میترسم اونقد تو نی نی سایت از این چیزا هس ادم از ریسمون سیا سفید میترسه

دختر بودن هم قوی بودن نیاز داره هم ظریف بودن...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
متاسفانه بعد از چند ماه متوجه شدم که قبلا از دختر داییش شدیدا خوشش میومده ولی اون قبول نکرده. خداییش ...

اوه مای گاد 😭😭😭

خدا نصیب گذگ بیابون نکنه 

اتفاقا 2 تا از پسرعموهای منم خواستگار سفت و سختم بودن. یکیشون ازدواج کرده و میدونم زنش روم حساسه اما خدا وکیلی من به شوهرش هیچوقت چشم نداشتم 

اون یکی پسر عموم ک بهش چشم دارم و اون بهم چشم داره نمیدونم اخر عاقبتمون چی میشه

اوه مای گاد 😭😭😭 خدا نصیب گذگ بیابون نکنه  اتفاقا 2 تا از پسرعموهای منم خواستگار سفت و س ...

عزیزم انشالا که هر چی خیره پیش بیاد انشالا خوشبخت بشی. فقط اگه مثل من دختر حساسی هستی حتما حتما حواست به این موارد باشه چون زندگی آدم نابود میشه 

خب یعنی همه ازدواج میکنن بعد زنشونو ول میکنن؟! 

ن عزیزم یکی عاشق میشه بعد فارغ میشه اما همه ی بار تو زندگیشون عاشق میشن مخصوصا مجردی 

یکی از چیز هایی که بیشعور ها استثنا از عهده ی آن خوب بر می آیند عصبانیت است ، آنها از آن دسته از آدم هایی نیستند که گهگاهی از کوره دربروند بلکه همیشه از کوره در میروند ، آدم بیشعور اعتقاد دارد عصبانیت بهترین وسیله برای رویارویی با جهان درنده ای است که در آن زندگی میکنیم .شعار او این است :<هرگز با یک آدم عصبانی مثل خودش بر خورد نکن بلکه ده برابر عصبانی تر برخورد کن > .
2738
همممه عاشق شدن . ولي چه عكس العملي در مواجهه با عشق داشته مهمه . ممكنه پرهيزكار بوده باشه . ممكنه زن ...

من واسم این مهمه ک بعد ازدواج فقط به من فک کنه منو با اون مقایسه نکنه

شما اگر تو زندگي پاكدامن بودي با يك نگاه متوجه ميشي كه اين پسري كه مياد خواستگاري تون دوست دختر داشت ...

الان همه دوس دختر دوس پسر دارن 

دوس دختر داشتن واسم مهم نیس 

عشق و علاقه واسم مهمه

وا  واسه چی می رفته ک بعد بهم بزنه  الان خوشبختین؟ راضی هستی؟

آره خدا رو شکر خوشبختم  . خوب خانواده میگفتن باید زن بگیری چون از موقع زنش گذشته بود  اینم واسه تکلیف میرفت خاستگاری ولی نمیتونست دوسشون داشته باشه

و خدایی ک بشدت کافیست ...