2737
2739
عنوان

چکار کنیم بچه شیرخشکی نشه؟؟☝🏼😉🤩 هرکی میخواد بدونه بیاد😌♥️

| مشاهده متن کامل بحث + 813 بازدید | 51 پست
سلام عزیزم من تازه این تاپیکت رو دیدم😥دستم ب دامنت کمکم کن دخترم اگر یادت باشه ۸۳روزشه.و گفتم ک به ...

تو اون تاپیک هم کپی میکنم ببینم کسی میتونه کمکم کنه😔

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 
سلام عزیزم من تازه این تاپیکت رو دیدم😥دستم ب دامنت کمکم کن دخترم اگر یادت باشه ۸۳روزشه.و گفتم ک به ...

عزیزم اکه جریان فوق اروم کمکی نکرد از SNS کمک بگیر..مارک مادلا فکر کنم هست❤️

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام اسی جان خوبی؟ من الان کوچولوم ۴۲ روزشه میخواستم یه مشورتی بکنم‌ ‌‌. راستش من اولش که بیمارستان بودم شیری نداشتم و شیرخشک با سرنگ ولوله بهمون یاد دادن که کنارسینه بذاریم و بهش بدیم ؛ خونه هم اومدیم چند روزی ادامه دادم تا یکم شیرم بیشتر شد ؛ دیگه کم کم شیرخشک ندادم و تا یک ماهگی بقیشو فقط‌شیرخودمو میدادم . کلا بعضی وقت ها بی تابی و گریه میکرد که چون خیلی وقتاشم عصر و شب بود فکر کردیم کولیک داره؛ ۱۷ روزش بود دکترم بردمش و اشتباهم این بود نگفتم شیرخشکم چند روزی دادم و گفت وزنش خوبه و شیرت براش کافی بوده چیزی نده  و داروی کولیک ایز نوشت؛ خلاصه گریه ها ادامه داشت تا یک ماهگی ک بهداشت رفتم وزنش کردیم ۳۸۵۰بود و گفتن شیرت کافی نبوده منم احتمال دادم گریه هاش مال گشنگی بوده راستش تو‌اون مدت هم هی میگفتن شیرت کمه شاید واقعا هم مشخص بود ولی بخاطر حرف دکتر میگفتم صبر میکنم تا باز وزن بشه، حالا دوازده روزه دارم شیرخشک کنار شیرمادر میدم گریه های شدیدش خیلی کم شده؛ حدود ۳ تا ۶۰ تا بعد شیر خودم بهش میدم ولی باز دنبالش میگرده؛ نمیدونم چقدر بدم چیکار‌کنم... راستی من آپتامیل میدم و یک هفته ای فقط دوبار شدید دلش کار کرد بقیش فقط ادرار بود احتمال دادم مال شیرخشک باشه ولی این هفته بهترشده و داره انگاری دلش کار میکنه ؛ حالا اگه میشه راهنماییم کنین همین شیرخشکو بدم چقدر بدم چیکار کنم...

امضای خدا پای تمام خواسته های دلتون که فقط خودش میدونه❣

راستی آخرین تایپیکمم سوال کردم اگه بخونینش ممنون میشم😘😘 منتطرم چون شیرخشکش داره تموم میشه میخوام برم بخرم.... امیدوارم وقت کنی یه سری بیای بخونی😘

امضای خدا پای تمام خواسته های دلتون که فقط خودش میدونه❣
2731
سلام اسی جان خوبی؟ من الان کوچولوم ۴۲ روزشه میخواستم یه مشورتی بکنم‌ ‌‌. راستش من اولش که بیمارستان ...

سلام هریزم خوندم سوالتو الان دستم بنده تا شب برات جواب میدم🥰💋💋

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼

چرا هزینه زیاد بابت آتلیه نوزاد؟؟؟؟؟؟؟

با محصولات *ب ب مچ* خودتون تو خونه بهترین عکسارو از فرزدند دلبندتون بگیرید و با کمترین هزینه ،از مناسبات و جشن های سال اول،یک آلبوم نوزادی جالب و کامل تهیه کنید.

.تم ها متنوع و جذاب برای عکاسی روزشمار/ماهگرد/دندانی/تولد

https://bebematch.com/store/

سلام اسی جان خوبی؟ من الان کوچولوم ۴۲ روزشه میخواستم یه مشورتی بکنم‌ ‌‌. راستش من اولش که بیمارستان ...

عزیزم بچه نوزاد رو خرچقدری که میلش میکشه باید بهش شیر بدی...اونم نوزادی که طبق نمودار رشد وزنش میتونسته بالاتر باشه

اصلا حساب ساعت و اینا رو بذار کنار اولش، ۶۰ تا درست کن هر به ساعت یکبار بده بهش...خودش هرچقدر بسش باشه میخوره بقیش رو نمیخوره ...دیگه بقیشو اصرار نکن بزور بدی

روش اس ان اس هم که یادتون دادن خیلی عالیه...یا میتونی از همون روش استفاده کنی برای شیر خشک دادن یا اینکه همونطور که توضیح دادم یه سرشیشه جریان فوق اروم بخری با اون بهش شیر بدی(البته بعد سینه☝🏼☝🏼☝🏼 )

خودت ببین قلق بچت کدومه و باکدوم سینه رو ول نمیکنه همون روش رو امتحان کن

ولی دربند ساعت و اینا نباش فعلا...هرچقدررر که دلش میخواد بهش شیر سینه و بعدش هم شیرخشک بده تا اروم بگیره

بعد که حسابی وزن گرفت و تپل م‌پل شد برو سراغ نظم دهی و ساعت و اینا برا شیردهیت😉 اینم یادت باشه حرف دکترا رو بریز دور....هیچچچچچوقت بچه رو گرسنه نذار....هیچوقت! قندش میفته بهش فشار میاد خدایی نکرده اسیب میبینه❤️❤️

پست اخرت روهم الان میام میخونم همونجا جواب میدم😇✋🏼

راستی هروقتم حوصله کردی و دوست داشتی برای من و دخترمم دعا کن😍😘🙏🏼🙏🏼🙏🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼