2733
2734
عنوان

چکار کنیم بچه شیرخشکی نشه؟؟☝🏼😉🤩 هرکی میخواد بدونه بیاد😌♥️

| مشاهده متن کامل بحث + 826 بازدید | 51 پست
منم هم به بچه ام شیر خودمو دادم هم شیر خشک آپتامیل بعدم که غدا کمکی شروع کردم‌کم کم شیر خشکشو قطع کر ...

چند وقتگی کمکی شروع کردی؟ بعضی دکترا برا رفلاکسیا از ۴ ماه شروع میکنن😥بنظرم خیلی زوده که

معمولا زپد شروع کنن دیگه از پنجه..

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
چند وقتگی کمکی شروع کردی؟ بعضی دکترا برا رفلاکسیا از ۴ ماه شروع میکنن😥بنظرم خیلی زوده که معمولا زپ ...

نزدیکای شیش ماهگی

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم اول ساده بگیر...اپتامیل ۱ انتی رفلاکس...پپتی...مدلای مختلف همه ی اینا مال وقتیه که بچه معمولی ...

خدا خیرت بده عزیزم مرسی😘میشه مقدارشم بگی برای نوزادو؟

میشه برای سلامتی دخترم صلوات بفرستی❤

بچه ها من بچه ام هفت ماهش تموم شده سوپ درست میکنم یه تیکه گوشت و برنج و کدو و هویج و سیب زمینی تو مخلوط کن به میشه میدم بخوره ۶ ،۷ تا قاشق میخوره ولی بعدش شیر نمیخوره شبم تا صبح تو خوابش گریه می‌کنه یعنی ندم بش سوپو ؟؟؟ 

بچه ها من بچه ام هفت ماهش تموم شده سوپ درست میکنم یه تیکه گوشت و برنج و کدو و هویج و سیب زمینی تو مخ ...

از چند وقتگی شروع کردی غذا رو؟! شاید سنگینه براش..ادویه نمیزنی که؟!

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
از چند وقتگی شروع کردی غذا رو؟! شاید سنگینه براش..ادویه نمیزنی که؟!

الان سه هفته میشه ،نه اصلا ادویه نمی‌زنم  ،نشسته هم غذا نمیتونه بخوره ،میزارم تو کریر بش غذا میدم ،شما از کی به بچه نشسته غذا دادین 

مرسی رویالی جون جالب بود. سرشیشه نیم قطره رو سایت اونت استور داره؟ 

اره فکر کنم...این سایتها متغیره موجودیاشون

من قبل سفارش زنگم زدم برا اطمینان پرسیدم موجود دارین گفت اره بعد خریدم از تو‌سایت

نیم قطره یخورده هم کمیابه بدبختی ولی خوبیش اینه که سرشیشه اش به بقیه شیشه هاش هم میخوره😉👍🏼

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
الان سه هفته میشه ،نه اصلا ادویه نمی‌زنم  ،نشسته هم غذا نمیتونه بخوره ،میزارم تو کریر بش غذا می ...

عزیزم من نی نی خودم ۴۰ روزشه فعلا😅 به غذا نیفتاده خخخخ

ولی نی نی شما اگر نسبت به فرنی و حریره و پوره میوه هم اینجوریه و معدش نمیتونه تحمل کنه حتما هرجه زودتر یه دکتر ببر گلم

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
عزیزم من شیشه شیرضدنفخ بی بی لندخریدم...عالیه

قیمتش چنده؟از داروخانه گرفتی؟یا سایتی چیزی

✨هر کَسْ بدِ ما به خَلْق گویَدْ✨ماچهرِه زِ غَمٰ نِمیخَراشیمْ💫مـــــــــــــــا خوبي او به خَلْق گوییمٰ⚡️تا هَرْ دو دروغ گفته باشیـــمْ👊👊👌
عزیزم من نی نی خودم ۴۰ روزشه فعلا😅 به غذا نیفتاده خخخخ ولی نی نی شما اگر نسبت به فرنی و حریره  ...

هیچی دوست ندارم بخوره به با کلک چندتا قاشق میدم که مدام عوق میزنه تهشم گاهی بالا میاره 

قیمتش چنده؟از داروخانه گرفتی؟یا سایتی چیزی

فک کنم دوازده تومن..ازسیسمونی فروشی

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
اره من از روز اول خشک دادم درکنارش آغوز خودمم دوشیدم دادم چون آغوز خیلی سخته درنمیاد سر بچه اول مجرا ...

وای دقیقا عین من

دیگه خودم امضا دادم که بهش شیر خشک بدم

ببین من شیشه از اونایی که شبیه سینه مادره گرفتم مارک چیکو 

اون موقع شیر داشتم به قدری که میریخت رو لباسم شب تا صبح ولی بچه نمیتونست بگیره محبور بودم شیر خشک بدم

الان شیرم داره خشک میشه😔

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
اره فکر کنم...این سایتها متغیره موجودیاشون من قبل سفارش زنگم زدم برا اطمینان پرسیدم موجود دارین گفت ...

سلام عزیزم من تازه این تاپیکت رو دیدم😥دستم ب دامنت کمکم کن

دخترم اگر یادت باشه ۸۳روزشه.و گفتم ک بهش کمکی میدم ۲ماه اول با سرنگ درشت و ماهی ۱قوطی میخورد.این ماه سومی بشدت گریه و بیقراری ک فهمیدیم ازگرسنگی و بیشتر بهش خشک دادم اونم با شیشه😔حالادیگه دوستنداره سینه رو یعنی هر۲ساعت گریه ک میفهمیم گرسنست تامیذارم دهنش ۲تامک میزنه و گریه و پیچ تاب و ول میکنه ک همه میگن شیرت نفخ داره نمیخوره دلش دردمیگیره درحالیکه تاشیشه بهش میدم یک نفس میخوره🤕

اگر دلدرد باشه باید شیشه هم نخوره دیگه!!

حالا بنظرت شیرم کمه واقعا یا مثل دخترتو میخاد شیشه رو انتخاب کنه.وای اگر همین یذره شیرمم خشک بشه چی😢😔من عاشق شیردادن ب نوزادمم خدایااااا

بنظرت سرشیشه بگیرم براش؟یا ن همون خشک بخوره

شیشه و سرشیشه معمولی دارم از داروخونه خریدم

بحثتون رو با ادم معلوم الحال بااین جمله خاتمه بدین...تو ن شعورشو داری ک حرف منو بفهمی و ن سوادشو داری ک منو قانع کنی!!!!!!پس بیخیال           ازونجایی ک شان و شخصیتم اجازه نمیده باهات همکلام بشم تنهات میذارم🙂 
2706